• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    ahoj. rad bych poridil sluchadla na domaci poslech. neco kolem 2-3 tis Kč. ma nekdo zkusenosti v teto cenove relaci? :) nebo je to skoda penez pripadne jestli se vyplati priplatit.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AKA_THE_A: na konci to ma KT88, takze spis velky trafa.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    DOCKINEZ: malý elektronky nebo obrovský trafa? :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No dobre. SB x-fi mam v "hernim" PC. Docela ujde, ale uz pri pokusu o nahravani cehokoliv dochazi k ruseni mezi prevodniky, preslechy mezi kanalama taky nic moc. Nejde tedy ani omylem o hifi, tim mene highend.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nespletl ses? Fakt je tady hodně klubů, kde ti s čímsi za cenu večeře poradí líp.
    BIRK
    BIRK --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ehm...
    BIRK
    BIRK --- ---
    Jeste jsem patral a nadrl Esi Phonorama...ale nepodarilo se mi najit zadny test nebo srovnani...je i o 500levnejsi ale fakt nechxi setrit stovky a pak mit debilni ripy...


    Tak co?

    Creative sound blaster x fi hd, 2000,-
    vs.
    Esi Phonorama, 1600,-
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jste v dobrym klubu?
    BIRK
    BIRK --- ---
    ADAM: ale moc zvukovek phono vstup nema ne?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    ADAM: jedinný co mi u Creative vadí je SW část, HW je na tu cenu velmi dobrý :P
    SVANC
    SVANC --- ---
    BIRK: Mrkni na tohle video, část věnovaná zvukovým kartám trvá necelé 4 minuty.
    ADAM
    ADAM --- ---
    z ohldem na kvalitu zvuku bych se vyhl čemukoliv od crative (a podobným PC značkám)
    BIRK
    BIRK --- ---
    asi pred dvema mesici jsem se tu ptal na nejaky typy ohledne ripu LP do PC... diky za rady... koukal jsem na ruzny prevodniky ale bohuzel cenove je to trochu mimo me... a proto jsem si rikal ze bych to mohl vyresit externi zvukovkou ... neboli ze zesilovace bych pres audio kabely L/P Cinch -> 3,5 stereo jack to vedl do externi zvukovky a nahraval do PC... to by mohlo byt ok ne? co si myslite o kvalite zaznamu?

    je zapotrebi koupit nejakou fakt lepsi zvukovku nebo proste staci neco normlaniho (budu to mit jen na zaznam)
    doporucte pls neco cenove friendly...

    co jsem tak koukal tak tahle ma primy pripojeni PHONO/ gramce... to je by mohlo byt dobry reseni ne?

    Creative SOUND BLASTER X-Fi HD | Alza.cz
    http://www.alza.cz/creative-sound-blaster-x-fi-hd-d502708.htm

    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    DOCKINEZ: jenže ta se poslouchá dost špatně :P
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AKA_THE_A: na takovy chvile uz par stoleti existuje super vychytavka. Rika se tomu knizka.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    TEDDYBEDDY: někdy prostě ale musíš tvrdnout x hodin v jakýsi prdeli a "pocket gear" je to jedinný co se dá poslouchat :P
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Anebo bych si přišetřil aspoň na lístek do vopravdickýho kina :)
    http://www.needledoctor.com/Lyra-Delos-Phono-Cartridge

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    AKA_THE_A: Je to fuk imo. Kategorie "digi pocket gear" je takjakotak čistej lowend. Co se zážitku týče, bych za ty prachy rači měsíc kalil na Varaderu se sotva zletilejma mulatkama ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam