• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Naopak. Já mluvím o zcela konkrétním id a jeho konkétní vrozené psychologické poruše :o) O čem mluvíš ty?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TEDDYBEDDY: negeneralizuj
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Pro méně bystré: Repráky " vytisknuté" na 3D tiskárně nejsou žádný hifi a už vůbec né top audio. Ale neobávej se mně kdykoli "zaprosit" ohledně pojmů & dojmů, rád pomohu ;)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TEDDYBEDDY: přečti si název klubu a případně u majitele zapros o odstranění hifi, jinak brečíš zbytečně
    SVANC
    SVANC --- ---
    Bez komentáře...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DRAGON: Čili se nedozvíme proč chodíš do klubu topaudio prezentovat své lowendové fantazie ty vrozená psychologická porucho?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEDDYBEDDY: nejsem tvuj amigo a tenhle klub neni o tvejch vrozenejch psychologickej poruchach, bylo by dobry si to uvedomit, chlapce :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DRAGON: Jasně amigo. Až budeš " tisknout" další hájend aparát dej vědět. Právě na to jsme tu všichni zvědaví ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEDDYBEDDY: co si to resit v poste? nikdo tu na to neni zvedavej. diky
    MATT
    MATT --- ---
    SVANC: to víš, při zápisku svých vlhkých snů jde vzdělání do pozadí..
    SVANC
    SVANC --- ---
    Ani se nechce věřit, že poslední větu, ve které je několik chyb, psal ten samý Teddybeddy, který tu ještě včera mudroval o vzdělání :).
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Žeby vyztužil své lowendové visationy polystyrénem, vyměnil nízkorozpčtové polské repro za nové lowbudget čínské repro a nedejbože propojil to novou tlustší a ještě levnější dvojlinkou? .... a země se zachvěla :o)))
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: myslim, že byses měl docela bát. ta jeho nová "fošna" by tě mohla celkem polechtat u srdíčka :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    XLEEF: Cywe " SVANC" eště žije? Co teď asi tesá z fošny za hájend pokustón jeden :o)
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MACHALIK: dyt ti to pisu, ze jsem nevedel o lowend auditku... a psal jsem cca rokem sem a dostal jsem rozumnou odpoved a i mi pak radil myslim v SVANC v poste. Tak jelikoz jsem to mel v historii, tak jsem na to kliknul, ale bohuzel jsem nevedel ze to tady prevzali vztekli krtci.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    XLEEF: Já taky nevím, proč jsi místo těchhle sraček nešel rovnou do klubu o levnejch verglech, svět je podivné místo!
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MACHALIK: mel jsem tenhle klub v historii tak jsem se chtel jen zeptat, kdyz to prepastuju do druheho klubu (nevedel jsem, ze je tady dalsi diskuze o lowend) tak 90 procent lidi co je tady je i tam... vcetne tebe.. takze nevim proc si mi misto tehle sracek neodpovedel. Nebo slo normalne poslat odkaz na druhou diskuzi. Kolik ti je.. 10 ?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    XLEEF: No prostě nechceš jít se svým tajwanským krámem za desítku do jinýho klubu?
    SVANC
    SVANC --- ---
    XLEEF: Nesmíš se na kolegu zlobit - on má doma zesilovač s léčivými účinky za několik stovek tisíc korun (fakt nekecám) a tak na zmínky o cenově dostupných produktech reaguje trochu podrážděně.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MACHALIK: ted nevim, asi je to klub o srazu vecernickovych postav ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam