• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      MILAZAJICEK: To mi přijde docela logické (nejlépe mi zatím vychází Receiver, taky z něj poslouchám nejvíc, Boom mám u postele a Classic v3 zatím čeká na příležitost). Nicméně sběratelská vášeň je neúprosná... :-)
      MILAZAJICEK
      MILAZAJICEK --- ---
      DEEFHA: Touch jsme neviděl ale Radio hraje o dost hůře než Boom.
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      MILAZAJICEK: Díky, na eBay se samozřejmě rozhlížím taky, snažím se ale pokrýt všechny potenciální kanály. Jinak Boom už mám a je bezva :-), chci si teď jen doplnit sbírku.
      MILAZAJICEK
      MILAZAJICEK --- ---
      DEEFHA: spis uspěješ na ebay.de v CR se me ho osobně sehnat vůbec nepodařilo. Ale sháněl a sehnal jsem boom na ebay.de
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      Zdravím, sháním Logitech Squeezebox Touch nebo Radio, cenu nabídněte. Pokud se to sem nehodí, tak mě prosím smažte :-)
      MC_KALAPU
      MC_KALAPU --- ---
      TEDDYBEDDY: Diky! No to ja jsem samozrejme hledal na ebay, ale prave jsem nenachazel nic rozumnyho - vzdycky, kdyz se ten kabel tvaril trochu seriozne, tak postradal to uzemeni..
      MC_KALAPU
      MC_KALAPU --- ---
      Take pridam jeden dotaz, shanim kabel z B&O 7pinovyho DIN konektoru na 2x cinch + gnd. Zatim se mi podarilo sehnat jen opravdu nepekny kousek, a tak me napada, nevite o nejakem shopu, ktery za rekneme 1000Kc neco takoveho ma? Jde mi o slusne konektory a slusny kabel (30cm staci) - neco na urovni treba Profigold...
      Diky moc!
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      TEDDYBEDDY: to verim, ono i zdanlive obyc oddelovaci traficko 1:1 do DI boxu muze celej vyrobek pohrbit. A to se bavime o muzikantskym vybaveni, ne o hifi.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DOCKINEZ: Ne, ale vstupní převodní trafa k mc přenoskám, to je celá věda čéče.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      TEDDYBEDDY: zajimavy. Mels moznost slyset rozdil mezi vystupakem se stribrnym a medenym vinutim?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      TEDDYBEDDY: Jinak na to stříbro bacha imo. Vytahuje to mj. extrémně všechny detily ne vejškách, čili i přechodový zkreslení levnýho hifi.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Tak sem po cca roce tuningu doladil gramec Michell na level cca 85% Brinkmann Bardo imo. Vposledku jsem zkrátil původní 1m Krautwire 4 Ltd na cca 40cm a osadil ho stříbrnými rca Eichmann bullet plugs. Což spolu s novou talířovou podložkou Origin live dělá cca 50% reálnýho zvukovýho zlepšení za babku defacto.

      DOCKINEZ: V době chronicky nemocný digitální komprimací se nejni čemu divit imo. Před 20-30 lety musel komponent už kua podávat ňákej výkon aby sis přehrál placku, řek sis wow a šáhnul do kešeně. Na mp3 ti stačí libovolná sračka. Stejně to hrát líp nebude.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Why Your Dad's 30-Year-Old Stereo System Sounds Better Than Your New One
      http://gizmodo.com/5825359/why-your-dads-30-year-old-stereo-system-sounds-better-than-your-new-one
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Mmch. zmíněný Conrad-Johnson Premier je už dekády absolutní pecka- superreference- dotek medúzy. Až přestanu utrácet za ženský koupím si ho a definitivně se odpojím se z audiofilskejch plkáren.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Skvelej článek

      Listening #117 | Stereophile.com
      http://www.stereophile.com/content/listening-117#l3upxfbvE910qSuC.97
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Ja mam ve vyberu nejakou Supru a mozna jeste Oehlbach Referenz, ten byl svyho casu dobrej. Bohuzel, od doby, co Sroll udelal ty svy draty, se uz ten Referenz neda pouzivat. Ale zase Srolla do Fischeru cpat nebudu, toho kdyz tak do pasivni sestavy.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Asi to taky příležitostně udělám. Jak jsem vysledoval u spousty evo a signature verzí reprobeden, jsou akorát polepšený dráty a lepší odpory/ kondíky ve výhybkách. To nemůže uškodit imo.
      PS. Můj typ je ten VDH Snowline. Ověřenej, levnej & tlustej takakorát, že se dá ještě dobře pájet- stříbrnou pájkou samozřejmě.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Drat je v planu.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MATT: tak proč už ho konečně nepožádáš aspoň o kapku rozumu? :-P
      MATT
      MATT --- ---
      TEDDYBEDDY: svym zpusobem v kazdyho, ve vysledku i kdyby neexistoval, tak svym obrazem tu realitu ovlivnuje..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam