• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: vidis, jakej je progres s antheusem vlastne?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Devialet je prej fajn decko.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Hráli to na bi- amp D-800
    Devialet: 800 | the audio salon
    http://www.audiosalon.com/brands/devialet/devialet-800/
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Takovi dva stredne arogantni typci, vystavovatele v hotelu Forum na jednom z High Endu, treba 2009? 2012? Uz nevim. Kazdopadne jsem s dotazem, co si mysli o starsich konstrukcich Logan, konkretne Monolith III, nepochodil: meli me za picu. Pane, technologie, pane, aktivni basy, pane, je videt, ze jste nic neslysel - do toho chrcely ty smesny mrdky Summit - pak uz jsem cesky zastoupeni Loganu nezkoumal. Jako vypada to jako poctiva bedna a hrat to bude skvele. Je to Monolith s extra portovanym basem. Musim rict, ze Mono s basama problem nema, od doby, co ho provozuju v pasivu (sehnat xover bylo peklo), su hodne spokojenej. Anthaeus se opravuje, tak hraju na placky, je to dobry. Ted jsem na stejne elektronice slysel slusne provedenou bednu stredni tridy ARC RP-300 a to se neda srovnat; chci si jit poslechnout M800, jak ty se mi budou zdat. Neolith bude dobrej. S cim to meli?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Čéče nevím. Znám se s Vítkem a Podolským léta letoucí a neznám tolerantnější a srdečnější lidi. Mi osobně s malejma mebránama nerozumí ( zastávají naopak tvou preferenci velkýho stereoobrazu). Tak buď byl v tý diskuzi někdo z vás zhulenej nebo to nebyli tihle kucí z tohodle Ega.
    Ps. A jako Loganovec bys byl jistě se vším respektem přizván do vip klubu a dostával pozvánky na podobný akce. Kde se to zadrhlo?

    Kua ale hrálo to jaxviň. První logany, kerý uměj i betelný středy ( pro mě vůbec 1. logany, kerý jsem ochoten zkousnout) Gilmourův Strat ´54 z toho houkal jak na konzertě.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    (Tolik mimochodem k nejvetsimu elektrostatickymu panelu, kterej kdy vyrobili.)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Kluci z Ega, kdyz jsem se s nima bavil na vystave o modelu Summit a Monolith, se mi vysmali, ze konstrukce typu Monolith je ausus a prezitek, ze budoucnost je v malejch, rychlejch membranach (srovnej s nekterymi vlastnimi nazory), a ze kdyz se mi nelibi Summit, chrastitko pro deti, tak jsem ve zkratce idiot. Dnes prezentuji a adoruji Monolith Mk IV. Mam je tak trochu v pici, jestli mi rozumis :) Ze to bude dobra bedna, je videt uz z obrazku, ale opet, argumentace, tentokrat firmy firmy Logan, ve smyslu porovnavani s modelem Statement E2 (pricemz nonsalantne opomijeji puvodni Statement, o kterem ja osobne verim, ze skutecne je jednou ze tri nejlepsich konstrukci planety), je k posrani hloupa.

    A o moznosti si zadarmo poslechnout neco vyjimecnyho - to si taky nemusime psat :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Hrajou skvěle. Floydy, Metlošu, rege i Davise. Imo současně asi nejlepší reprák na světě.
    Mmch. ptal jsem se včera kluků z Ega esi taky dorazili nějací hoši mimo okruh přímo pozvanejch. Prej vůbec nikdo. Já enem abychom si ujasnili poměry na různejch hifi chytráckejch fórech vč. tohodle. Resp. nikdo z chytráků se ani nenamáhá jít si zdarma poslechnout extratřídu aby měl aspoň vo čem plkat ( kdyžuž ne přemejšlet)
    MATT
    MATT --- ---
    DOCKINEZ:
    Sonic boom: why clubs are cranking up the quality instead of the volume| Music | The Guardian
    http://www.theguardian.com/music/2016/jan/07/spiritland-brilliant-corners-london-audiophile-bars
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Konecne po dvaceti letech zas normalni bedna od Loganu. Tohle mam doma! :))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Příští týden v Egu v Bořivojce prezentace M. Logan Neolith

    MartinLogan | Neolith | Flagship Electrostatic Loudspeaker
    http://www.martinlogan.com/neolith/index.php
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    TEDDYBEDDY: diky, zacinam cim dal vic premyslet o kombu s receiverem :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    HONCKA: prijde mi to jako cim dal lepsi napad, dekuju, vypada pekne :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BROTHER: nechces si poridit rovnou receiver? napr
    AV receiver YAMAHA HTR-4068 černý | Alza.cz
    https://www.alza.cz/yamaha-htr-4068-cerny-d2916272.htm?catid=18851667
    ma potrebny vykon a muzes pres nej primo stremovat muziku ze site, napr z NASu
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BROTHER: Uvidíš, jak ti sedne k těm bednám. Papírovej výkon je to pro ty tvý sloupky minimum. Očekuj, naposlouchej a když to nebude vono, tak to vrať a zkus jinej. To je obrovská výhoda v týhle kategorii.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    TEDDYBEDDY:
    GL_ST0RM:

    diky moc, zvazoval jsem tento, ale nebyl si jisty: https://www.alza.cz/onkyo-a-9030-cerny-d375487.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam