• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TEDDYBEDDY: Už někam zalez prosímtě
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    A jeje, on se chce snad bavit o dusevnich poruchach... expert na dane tema, pozor.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Beze srandy. Nejseš autista doufám?

    Zásadně platí, opakuj po mně:
    IDEÁLNÍ MÍSTNOST- ŽÁDNÁ MÍSTNOST, IDEÁLNÍ ZDROJ- BODOVÝ ZDROJ/ ČÍM VĚTŠÍ BEDNA, BLÍŽ KE STĚNÁM- TÍM HŮŘ.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    já ho chápu, informace bere z prospektů a má za to, že si těma citacema ve slušný společnosti neudělá ostudu
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ale jinak beze srandy, tobe se ty maly zkreslujici dreky fakt libi? Neni to naka znouzectnost, jakoze mas malej byt, na hifi ti vyclenila mistnustku 9 m2 a v ni bojujes, jak umis, a kdyz uz sam nemuzes, tak aspon ostatnim rikas, ze by taky nemeli? Pac jinak je prece uplne jasny, ze velka bedna je lepsi nez mala a ze neni problem ji poslouchat v libovolne mistnosti, protoze mezi tim neni zadnej vztah. Nebos uz na nejakej prisel?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Noné, citace z casopisu.

    Tak co, jakou plochu ma ten basak z obrazku?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    S temperamentem dynamitu…

    V prospektu se o C1 píše, že jde o jednu z nejlepších kompaktních reprosoustav na světě. Podle německého Audia patří mezi tři nejlepší stojanové reproduktory. Stereophile ji má zařazenou v nejvyšší kategorii A. Stojí pouze 125 tisíc. Buď jde o zázrak, nebo dokonalý marketing. Zkusme se tomu podívat na zoubek…



    Musíte jít hodně vysoko, abyste našli C1 vážného konkurenta a ve finále skončíte u prostého faktu, že velkoobjemová soustava dokáže lépe zprostředkovat concerto grande, ani ne tak tím, že by šla hlouběji (ve své poslechové místnosti jsem u C1 naměřil úbytek -3dB na 34Hz!), ale tím, že dokáže vytvořit dostatečný akustický tlak i ve větších prostorách. Porazit Confidence C1 ovšem vyžaduje značně dobře zvládnutou kontrolu basů až do nejnižších registrů, s čímž má 80% reproduktorů, které jsou na trhu, menší či větší problémy a jsou značky, které navzdory proslulým jmenovkám a cenovkám s mnoha nulami na konci tento problém nemají zvládnutý vůbec, proto je raději netestujeme


    DYNAUDIO Confidence C1
    http://www.audiodrom.cz/recenze/reprosoustavy/157-dynaudio-confidence-c1.html
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Ovšemže, do malý kundičky i do prdelky. Jasná věc :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A kupuješ si Chivasku v půldecovejch lahvičkách?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Říkáš i holkám, že malej je lepší?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jirko soustřeď se, uvolni se, nic neřešíš, je ti příjemně




    CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY,CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY,...CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Tak si procházím to HiFi forum a tohle je běžný?
    "
    Zesilovač má momentálně tyto problémy:
    - zlobí kontakt na výstupním relé (buď vyčistit, nebo mám provizorně přemostěné)
    - pokazil se potenciometr výšek (korekce nepoužívám).
    - po delší odstávce potřeba protočit potenciometr hlasitosti, jinak občas šumí
    "

    prodává za třetinu ceny novýho...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tys napsal "fázovej závěs" na hifistický fórum :) Odvaha ti nechybí :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Mimochodem, asi se ty tvoje škopky za 80 tyček (!!!) neprodaly, co? Druhej takovej se nenašel.

    HiFinazory.cz • Zobrazit téma - TOTEM Mani two
    http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=14939

    Proč vlastně prodej? Žena zakázala i to malilinké hifi? Dluhy? Z čeho budeš poslouchat? Sluchátka prej udělaly pokrok jsem slyšel, aj basy mají, až je to teda nepochopitelný, jak je z toho malinkýho repráčku dostanou. Podle mě ti špunty na nějakou dobu povolí :) Nesmíš u toho vypada spokojeně, to je pro ně jak hadr na býka.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Čili nevíš. Nevadí, počítal jsem s tím. Je na to vzoreček, ale tím se nezabejvej. Mám na tebe otázku: ten basák na obrázku má 17 cm průměr. Jaká je plocha basové membrány na každé bedně?

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Prsmtě TY NE, aspoň ne v tomhle životě. Ty musíš uvěřit, bude to jednodušší pro všechny. Bude to daleko míň bolet, věř mi :)

    Opakuj po mně: CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY,...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Budem koukam muset zacit od uplnyho zacatku. Jak se pocita obsah kruhu? Vis?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TEDDYBEDDY: Chapu, ze nechces ztratit tvar, ale bohuzel uz se tak stalo bez tvyho vedomi a dovoleni, pane Q :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Tože sis zas si šáhnul po Zetoru namísto po Porsche. Říkám ti furt, nekoukej na to, jak to má velký kola ale jak to jezdí :)
    Musíme nejdřív napravit tu neblahou karmu, co tě vede k opakování utrpení amigo, Věř mi.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Ja mel Consequence, proc mi tady ukazujes tyhle mrdky? Me nejnizsi trida nezajima, to uz prece vis...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam