• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Mají Kronos?
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Nechcete už toho konečně nechat?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: PS. Dybys snad uvažoval o tripu do Dýzldorfu dej vědět. Maj tam i ty Audio physics. Asi mě pálí mě dobrý bydlo ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nekam cestujes a nudis se na letisti? Jedes vlakem? Pohoda v haku?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Vidím, že empatický trénink zabral ale stejně to tam furt nedoteklo. Stejně si najdeš zase stejnou holku Hádám správně?
    Quadral / Titan. MK 7. /. Paapreis (Gebrauchtgerät) Standlautsprecher Interessantes Angebot !
    http://www.audio-markt.de/_markt/item.php?id=3003332299&
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Synek tě musí milovat :) Těch storek a příběhů. Jak kouzelník z rukávu. Velikost dělá hlasitost.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Je jistý, že sem zasranej grafoman, jináč bych sem nemoh furt lízt :)
    Mám jednoho kámoše. Pohlednej chytrej chlapík, vydělává hafo. Minimálně jednou do roka vymění ženckou a pokaždý si narazí min. o 5 let starší ordinérní kun-u s kerou se pak producíruje. Říkám mu: najdi si mladou voňavou chytrou holku. Netak, dycky si narazí starou vyjetou štětku, kerá mu pak ze života dělá peklo. Všichni vidíme, co je to za materiál, jen on to nevidí- neslyší. S tím se nedá nic dělat imo, tragickej příběh.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jojo, rozhodně :) Basy dělá výchylka.

    -----------------------------------------------------------------------

    Pro tu prdel: přátelé, je na prodej Šroll Lyric. Mám ho teď doma výměnou za inzerci: každýmu doporučuju.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nene. U mě se dějě přesně to samý co v poslechovkách audio/ stereo.de i stereophile. To jen u kluků z nyxu je všechno jinak :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    U Beddyho doma.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Zazraky se deji.
    MATT
    MATT --- ---
    YouTube just put the final nail in the Loudness War's coffin - Production Advice
    http://productionadvice.co.uk/youtube-loudness/
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Každopádně ty Audio physics jsou lepší volba. Bouchaj jaxviň, prostor ve 3D. V Německu říkaj, že basujou až moc. V Česku prej zas tak moc ne.

    "Je nasnadě, že Virgo V nejsou předurčeny k tomu, aby přenesly zvuk zemětřesení v realistické podobě. Zase tak moc to nevadí - pokud nemáte akusticky dobře vyřešenou místnost postačujících rozměrů, ani bych plnohodnotné (tedy do extrémně nízkých frekvencí jdoucí) reprosoustavy nedoporučoval, ledaže rádi posloucháte stojaté vlny a basové rezonance." http://www.audiodrom.cz/recenze/reprosoustavy/215-audio-physic-virgo.html

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    No atak né že by mě ty malý Dyna nějak fascinovaly ale co jsem slyšel, to jsem slyšel. A jak jsem se porozhlíd to samý zřejmě slyšeli i kucí ve Stereophile- tzn. " D 160" doporučený reproduktor roku.

    A aby toho nebylo dost nejmenší sloupek D. F. 260 s novým esotecem a 2 x 18cm basáky oslnil W. Paculu ze 6moons tak, že se v testu filištínsky vzyjádřil: " Would I overreach by saying that I preferred the new 260 to the Confidence C1? That the Special 25 recently authored as Signature Edition did not give me as much enjoyment as the 260? Will it be irresponsible to pronounce with complete calmness and a straight face that to me only the mighty Temptation seems to be clearly and indisputably superior in every respect to these small speakers? Personally the answer to these question is unambiguous. It is a "No!" uttered with complete conviction."

    No a jak všichni zasvěcení vědí nejmenší C1 je zároveň nejpovedenější/ nejmuzikálnější kousek z celé řady Confidence ( největší C4 koštuje přes 13tis. E). Čili mýtus, že největší a nejdražší bedny jsou zároveň top hrajícím produktem je dobrej akorát pro laiky.
    No a páč celá pasivní řada Focus skončila, lze dneska sehnat ve výprodeji nový D 260 kolem 2k E i v klavírním laku. Tzn. ozajstný hájend za 2k éček! A to je o krevetách asitak všechno.

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    A koho tam nepotkala.
    CROME
    CROME --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Udělej si radost. Odpojení z amatérskejch audiofilskejch plkáren zaručeno :)
    Audio Physic Virgo 25 EX-DEMO Wrocław (6136975129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    http://allegro.pl/audio-physic-virgo-25-ex-demo-wroclaw-i6136975129.html#
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    :)

    Sla jednou cervena karkulka do lesa-
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Ještě k pražskýmu audishow. Nechtěl jsem to sem ani psát abych nevyvolal flejm kerej ale už stejně proběhl, čili... V expozici Ketosu jsem se srazil se známým- současným dovozcem Accuphase ( a majitelem komikspointu mj.) kde vedle sebe stály top reference německýho sterea/ audia aktivky Meridian DSP 7200 ( cca 30k Eur) a Dyno focus 160 (cca 2k Eur).
    http://www.hifi-voice.com/vystavy/audio-video-show-praha/2045-audio-video-show-praha-2016.html#

    Nejdřív jsme mysleli, že to maj špatně zapojený takže jsem si to nechali 2x přepnout tam a zpátky a cca po 10min. jsme se usnesli, že Meridiany prostě nemaj šanci v 15m2 cimře přehrát malý dyna v žádným ohledu. Tyhle megareference to prostě na tak malým prostoru nedaly. Proti Dyno zahuhlaný, zastřený, bez šťávy, prostě všechno špatně.

    Shodou okolností jsem den před tím poslouchal několik Dynos ( excite, focus xd, contour) v avismartu na Vinohradech v prodejně cca 80m2 a přišly mi uvřískaný bez basů, bez důrazu.

    => je naprosto zásadní přizpůsobit výběr beden velikosti místnosti









    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    DOCKINEZ: No, předstíral jsem to sám před sebou... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam