• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dobry, diky za vysvetleni!
    KEJML
    KEJML --- ---
    MACHALIK: Uživatel KEJML jen už několik dní netrpělivě čeká na tvé posouzení rychlých basů tvořených výchylkou a následné vyhození lednic. Neustálé odklady ho trochu rozladily, až ti udělil mínus. Ale klidně na uživatele KEJML mrdej, stejně jako na ono mínus.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Uzivatel KEJML mi dal minus.
    Na minus mrdam, ale kdo je uzivatel KEJML?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    V pohodě, bicykl je lepší než budky. Nemá zbytečně velký kola?
    Vyvěsím to. Zítra to snad zapojím.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Jak jsem ti psal do pošty. Vykydal jsem pokladničku ale neudržel jsem morál, čiže namísto hifi- bike http://www.lookcycle.com/en/int/route/velos/765-bike.html
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dám ti slevu litr, když to nebudu muset dál řešit. Dojeď, zabalíme to, vodvez to, ať už to nevidím. Nejsu zvyklej mít toto doma, malé věci mě děsí.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Beddy, nemám morál to zapojit. Pohejbal jsem trochu plackama, aby se to tam vůbec vešlo, a nadšeně tavím. Představa, že ten systém budu rozebírat a zapojovat ty věci uprostřed, jedny nebo druhý, ultrarychlý pásky a nezkreslující, tvrdý plechový měniče ALTIMA, nebo refereční nikoli papírové, ale z celulózových nanovláken Scan Speak Revelator, který používá i Wilson, je pro mě hrozivá. Nechceš si je odvézt rovnou?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ... a pak si na tom pustim Eva a Vaska! :D
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---


    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: chapu, clovek se tu pri misijni cinnosti snadno dostane do stavu svateho vytrzeni :-)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Priznavam opomenuti, mrknu.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    BLAF: uz jsou i vyrobky, je to samozrejme primarne urceny pro PA, ale vzhledem k vykonu, kterej to dovede linearne predat (tudiz jsou mozny obrovsky velmi tuhy membrany, nebo rozhejbavat klidne celou stenu, kdyz na to prijde) to timhle polem nejni omezeny
    jinak produkty ted marketujou napr funktion one, tady treba ukazka od DAS z veletrhu [ GREENY @ navody na postaveni sound systemu , aneb 4Ω jsou pro šampóny, následuj spirit! (2Ω). ]
    ta DIY verze udajne radove 100K+
    BLAF
    BLAF --- ---
    DEIKSAC: Jako je to zajimavy, ale zatim to vypada jako standardni marketingovy PDFko :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HENNYVILLE: Já si radši nemyslím vůbec nic. To je úplnej základ úspěchu w/e. Zajímá mě akorát hraje/ nehraje. Zatím jsme se dobrali k poznání, že nehrajou zabalený :o)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DEIKSAC: hele vy jste se na to nikdo ani nepodíval? totální změna paradigmatu konstrukce repráku a nikdo ani slovo?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Bedy si urcite mysli, ze mas uz bezmala tyden odstaveny Monolithy, zapojeny Paviany, tavis je od rana do rana, u toho chlastas piva, mejes hajzl a honis si pero. Jinak to nejde.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Zas se mi to dneska nepovedlo. Snad zítra.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MARIHAI: Jak něco děláš dlouho & opakovaně a s gustem dycky ti z toho jebne. Každej expert je vyšinutej, to je takřka pravidlo. Podívej tady na Machalíka. Nejdřív meje hajzl a pak teprv honí :)
    https://youtu.be/SUEklIZtcsM?t=1656
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MARIHAI: Není to metahumor, ale nebejvá to ani zdaleka vždycky takhle vtipný
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    já sem teda tušil že lidi kolem hifi nemůžou bejt úplně v pořádku ale sleduju to tady tejden a zatim to překonává veškerý moje představy.. nebo to je nějakej metahumor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam