• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      HENNYVILLE: Nejde mi z androida copy toho webu. Vobejdi si proste prazsky studia, ubal si brko, poslouchej a kup co se libi tvejm usim ;)
      Slovanety a vecny diskuze tamnich existenci jsou jiste pozoruhodny. Imo by kazda fa potrebovala mega PR jen zvidavy dotazy ceskejch hifiku.
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      TEDDYBEDDY: Čkej, ty mi doporučuješ Dynaudio? :-) Co by na to asi tak řekl můj věrný poradce Machalík. Znáš snad legendární story s Consequence, co koupili kluci v Brně, následnou komunikaci s výrobcem a českým zastoupením, ne?

      Ti, kdo neznají, na Slovnaftu je překopírovaná celá mailová korespondence s DA. Doporučuju přečíst. Pro porovnání je tam i komunikace a Quadral, B&W, Martin Logan.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Dynaudio do kazde rodiny.
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      TEDDYBEDDY: asi bad link čéče.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      HENNYVILLE: Logany jsou hybridy, driv nebo pozdeji te zacnou srat. Dusledky dlouhodobyho uzivani vidis tady na Machalikovi. Vem ty Jbl. Ale tyhle Dyna jsou lepsi 7http://www.audio-markt.de/_markt/
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Magnepan je magnetostat.
      Proto tam je to slovo, eh, MAGNET.
      V elektrostatech je nejdal asi ten Logan, ony jsou beztak jen dve az tri firmy, co to delaj.

      Muzes kratce pohovorit, na zaklade ceho presne si, Beddy, myslis, ze v *elektro*statech je tedka :)) technologicky nejdal *Magne*pan? :)
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      TEDDYBEDDY: Jo, prostor celkem je. Ale to uz se mi teda vic libi Logany :-)
      Ale stejne se mi furt nejvic libi ty Dali. Kdyby to nesedlo, vezmu 250ti.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      HENNYVILLE: OB jak kery. Prakticky je ale ten system furt v " akustickym zkratu". Cili potrebujes experimentovat s umistenim, tzn. spoustu volnyho prostoru. Mas ho?
      Osobne bych v tomto pripade sel do Maggie 1.7 a vys. V elektrostatech je ted Magneplanar technologicky nejdal.
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      TEDDYBEDDY: ok!
      a i presto, co si myslis o open baffle ? furt me to nejak tahne, zajima.

      kazdopadne, myslenka s dvojnasobne vetsima usima je genialni pocin. Bez prdele, svuj setup by se ode dneska mel ladit podle velikosti usi.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Amigo, ty ale mas malej pokojicek. Podle fotek odhaduju tak min. 2x mensi nez ja. Ale mas mozna vetsi usi, co ja vim ;)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      HENNYVILLE: Ber ty jbl samozrejme.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Dokonalý :)) Neměl Novák poslechovku v podkroví?
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      DEIKSAC: Ja to myslim naprosto vazne a doufam v jednu z Beddyho serioznich odpovedi podlozenou jeho dekady sbiranejma znalostma.
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      HENNYVILLE: predpokladam, ze dotaz na beddyho nazor je minen ciste ironicky :-)
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      Jo, mě by to taky zajímalo. Koukám po nich totiž taky. A co si myslíš, Beddy, o JBL 250ti? To je totiž druhej adept.

      Dík!
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Tenhle výrok jsem hledal.
      "Dalí sou unavená hladová lína lemra."
      Předpokládám, žes je někdy v životě slyšel, můžu vědět, na základě čeho jsi ten závěr udělal? V čem přesně jsou unavený a líný? Jak to myslíš? :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Jinými slovy, na tichý hraní do malýho pokojíčku dobrý. Od firmy, která vyrábí čtrnáct různejch dvojpásmovek paralelně. Co může být lepšího. Buď rád, že to máš zrovna ty!
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      TEDDYBEDDY: Dynaudio stredobas? seas vejskace za 30 usd kus? hraje to dobre, ale za ty prachy usmevny prinejlepsim
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: A taky od borca, co slyšel už úplně všechno ;)

      "O Superman....Yet its combination of clean treble, transparent midrange, natural dynamics, and powerful extended bass allowed the speakers to step to one side, allowing the music to communicate in a most effective manner. It is one of the few speakers I could happily live with. If you have a smallish room, and you value bass extension and are prepared to pay for it, the Mani-2 can be enthusiastically recommended." J. Atkinson/ Stereophile
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Fascinujici :)
      Doporuceni od borca, co hraje na pocitacovy repraky.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Můžu ti najít další časáky :) Nejsou prostě starý mrdky jako starý mrdky. Proto ti píšu, netoč se furt na dýzlovým passátu, líp už to nepojede. Kup si M3.
      Když se ti líbí fólijáky kup si maggie nebo quady. Když se ti líbí velký basy, kup si Wilsony. Když se ti líbí velkej prostor, kup si monitory. Když chceš ze všeho to nejlepší, kup si Totemy :o)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam