• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    P4INTER: Cokoli nad 5-6 m ti znatelně zatlumí dynamiku, detaily, o basech nemluvě. A nad 8-10m v podstatě dostaneš huhl sound na levelu logitech. I proto se hotový sety špičkových káblů > 20k ani nevyrábí >3m. Čili zmařená investice. Konec hlášení.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    TEDDYBEDDY: no nemyslim si ze trocha kabelu ovlivni zvuk natolik aby to bylo jako levny bedny potom, jasny chapu ze to neco ovlivni. Ale bohuzel tady to jinak nejde musel bych ty bedny mit vedle sedacky ale to uz by byly spis natoceny proti sobe. Hele vzdycky je to o nejakym kompromisu. Nejdu tvorit studiovej vysledek ale posunout se od legendarnich chrchlaku genius 5.1 :-D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    P4INTER: Tj. špatně. Krátký signálový cesty jsou základ, tzn. zesík co nejblíž u beden. V opačným případě jsi zbytečně utratil peníze za poměrně dobrej set, kerej ale bude hrát jako levnej.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    TEDDYBEDDY: to je hezky akorat AVR musim mit u notaku a gramce vedle sedacky a bedny na opacny strane mistnosti tzn to je kapku vic nez 2m takze by me ten kabl vysle asi za cenu beden coz fakt nema smysl pro me. ale diky :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    P4INTER: Tj skoro nejnižší lowend cena za standartní hifi kábl, léta doporučovaná hiend komponeneta Stereophile. 2x 2 m tě vyjdou na litr. Co řešíš?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    TEDDYBEDDY: 280kc za metr to je pro me hodne mimo :-) ale diky
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Best speakers 2019: standmount, floorstander, desktop, active | What Hi-Fi?
    https://www.whathifi.com/...ers?fbclid=IwAR2xbTEIZlHC5bSQrCkpcpnFmOG5cRoQ3zCkHf2-fDo8Ew749FV-EoAg7fM
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    TEDDYBEDDY: To už je dobrá cena. Rozdíl mezi 50-80 Kč za metr lepší dvojlinky a tímhle už není moc podstatný a člověk aspoň ví, že když se něco sere, kabelem to nebude. A to se vyplatí.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Cus jsem trochu audio novacek, doted jsem u pc/projektoru mel zapojene jen 5.1 od geniusu a pred par dny jsem si rekl ze bych se rad trochu posunul. Takze jsem objednal AVR od denonu a k tomu stereo bedny Dali zensor 3. No a moje otazka. Jestli to chapu dobre tak pripojim Do pc HDMI to pichnu do AVR a z AVR do projektoru. Plus jestte otazka jaky koupit kabely k bednam dvojlinka prurez 2,5 nebo 4? nepotrebuju kabely za sileny prachy pro me momentalne bude posun od tech Geniusu uplne cokoliv bych rekl :-D A jeste muzu normalne vest kabely k reprakum vedle sebe nebude to nicemu vadit?
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Sorry za OT a self-promo.

    Komu se libili nase 3D tisteny repraky z pisku?

    Moc by nam pomohlo, kdyby jsi nasi ceskou malickost podporil v hlasovani na 3D Printing Industry Award.
    Byli jsme vybrany mezi top 10 v kategorii cislo 8: Creative Use of 3D printing

    Deeptime - Ionic Sound System

    Hlasování zde:
    2019 3D Printing Industry Awards - Vote Now - 3D Printing Industry
    2019 3D Printing Industry Awards - Vote Now - 3D Printing Industry
    https://3dprintingindustry.com/news/2019-3d-printing-industry-awards-vote-now-151390/
    Předem díky za podporu.
    Dekuji.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mně se to nelíbí vůbec, ale víte jak - to ze mne mluví holoprdelnická závist. Mít je doma, tak je z bytu nevyhodím.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SPIKE411: me to prijde spis jako umelecky dilo nez kolotocarsky, ale kazdej to vidi jinak...

    https://www.bowers-wilkins.net/Images/AdminGallery/C1-Nautilus-explore.jpg
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ROENICK: Krásný černý kolotočářský? :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SPIKE411: vsak se delaj i krasny cerny
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Mně to přijde takový kolotočářský. :)
    MAJA
    MAJA --- ---
    Na moje ucho hrajou dobře, ale nevím, jestli bych je chtěl mít v obýváku ...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ROMANICAK: vzhledem k tomu že jsou aktivně dělený, tak především takovej u kterýho si můžeš dovolit koupit osm kanálů
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ROMANICAK: vyměnil bych barvu :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Jako jo, tohle je pohled, na kterej se doma budu divat...jen nevim kdy to bude :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam