• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANYSEKCo vam prave prislo za dementni maily?
    VANEK
    VANEK --- ---
    Zdravím,
    tak už i já jsem došel do fáze, kdy píši tento druh emailu. Dnes jsem tu naposledy a tak bych se chtěl rozloučit se všemi, kdo mě zná a už se s nimi neuvidím. S ostatními se loučit nebudu, protože věřím, že se budeme vídat i nadále.

    Mějte se tu všichni dobře a hodně úspěchů
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    Dobrý den paní XXX,

    chtěl jsem se zeptat - náš kamarád je velký fanoušek Pavla Bobka, tak mu chceme dát k 30. narozeninám nový hi fi systém + CD P.B.

    Nebylo by prosím možné udělat i třeba videopozdrav nebo Skype hovor přímo s panem Bobkem?:)

    Klidně bychom někam přijeli a nahráli to - jen krátký pozdrav a zdravice.

    Díky moc za odpověď

    XXX
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    VANEK: děkuji děkuji a děkuji! :)¨děkuji všem děkuji moc děkuji převelice!
    VANEK
    VANEK --- ---
    Předmět: Poděkování a rozloučení

    Drazí kolegové a kamarádi,

    chci Vám upřímně ze srdce poděkovat. Mé díky směřují všem, se kterými jsem měl možnost blíže spolupracovat. Spolupráce na bázi pracovní byla vždy věcná a na velmi vysoké úrovni, čehož jsem si vždy cenil. S některými z Vás přešla spolupráce v kamarádství, čehož si moc vážím, jsem za to rád a věřím, že tomu tak bude i nadále. [Firmě] děkuji za příležitost zde pracovat a naučit se spoustu nových věcí.

    To [oddělení]:
    ***, děkuji za šanci, trpělivost a žes mi byl vždy skvělým nadřízeným! Holkám z *** děkuji za perfektní spolupráci! Děkuji i všem ostatním za vše a taky za nádhernou rozlučku a věcné dary!!!! ;-)

    S poděkováním se zároveň i loučím neb dnešek je mým posledním [jméno firmy] pracovním dnem. Přeji Vám všem jen to nejlepší jak v osobním životě, tak v pracovním a k tomu všemu pevné zdraví!!!

    Mějte se skvěle!!!

    [křestní jméno]

    [pracovní patička]
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Předmět: Fwd: FW: Fw: Fw: FW: Souhlasím, přeposílám otevřený dopis- hlasů- po přečtení, POKUD SOUHLASÍŠ, číslo přepiš!-¨

    "Pane ministře, mám dva syny, je mi 45 let. Bydlím ve vesnici u Teplic. Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu. Jsem šťastná, že nemusím žít v beznaději jako obyvatelé Janova...(blablblabla redakčně zkráceno ........) Děkuji za JASNOU odpověď, jaký rozdíl je mezi právy a povinnostmi "bílých" a "černých" ? Po přečtení změň a přidej o jeden stupeň vyšší číslo, ale musíš kliknout na přeposlat a pak přepsat číslo.!! Souhlasím 10705556"

    - samosebou jsem to dostala v neslepé kopii. Poslala jsem všem, co to někomu přeposílali, virtuální mapu o tom, jaká jsme mírumilovná země: http://www.visionofhumanity.org/#/page/contact + youtube návod na posílání skrytých kopií Seniortip (vřele doporučuju: https://www.youtube.com/watch?v=i8ay0meKQus)

    a vrátila se mi krásná lakonická odpověď: "Vážená paní jděte do prdele." :)
    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    GALE: Bych mu obratem přeposlal Korán v mp3, taktéž namluvený :))
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    GALE: taky mi to prislo, 14.1. do spamu
    GALE
    GALE --- ---
    Toho pána jsem v životě neviděla, ale on se mnou nejspíš "myslí dobře".

    zdenek.navratil@gmx.com

    Citaty

    Dnes 20. 1. 2015, 11:00:15

    Zdravim,
    posilam citaty z bible, viz priloha.
    Jinak na internetu jsem nasel namluvenou audio verzi NZ v mp3.
    -> zde: http://www.bible21.cz/audio (v pravo jsou sipky pro stahnuti)

    Zdenek
    77989, Praha
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    BIGJOINT: to je tak jinak báječný...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Dobrý den,

    s blížícím se vánočním časem roste také finanční zatížení a proto si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou pujcka-vanoce.cz Finance jsou náš svět. Spolehněte se na nás!

    Pozor! Neděláme jen půjčky a úvěry - zeptejte se u nás jak získat finance!

    S přáním klidných klidného adventu

    Tobiáš Hájek
    www.pujcka-vanoce.cz
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    Prosím věnujte zvýšenou pozornost tomuto emailu :-) Jedná se o jarní novinky ČESKÉ TELEVIZE :-)
    .
    .
    .
    Moc Vás všechny zdravím a posílám novinky k jarnímu schématu ( STARDANCE a NEJCHYTŘEJŠÍ ČECH – PODZIM A JARO 2015/2016 )

    Mějte se jinak báječně
    Míša
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Naučte Se, Jak Ztratit 3 Kg Za Měsíc, Bez Potřeby Chození Do Posilovny

    No já tedy velmi rychle ztratím třeba pět kilo během jediné návštěvy hospody, do posilovny chodit opravdu nemusím.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Vážený příteli,

    Kontaktoval jsem ti poslední dva týdnů a jsem nedostal žádnou odpověď. Jsem se zmínil o mé pozdní klienta, který má stejné příjmení s vámi. Byl uložen součet 18997000 dolarů v bance a oni mě požádali, abych poskytnouta další příbuzní.

    Laskavě potvrdit své osobní údaje níže:

    Jméno: .............................
    Příjmení Jméno: ...............
    Země původu: ..................

    S pozdravem,
    Malvin Barke
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    pro ty, co ještě nevědí, co dát svým malým ratolestem k Vánocům, mám malý tip.

    Jelikož mám neuvěřitelně šikovnou maminku, která je blázen do háčkování a všichni v našem okolí jsou již nadmíru zásobeni, dovolila bych si i vám nabídnout nějaké kousky z její výroby, a to holčičí háčkované čepičky různých barev a velikostí, vhodné do mírné zimy.

    Krásná cena - do 90 Kč.

    Pár kousků mám dneska s sebou, takže kdo by měl zájem, ráda ukážu. Samozřejmě je možná i výroba dle přání – barva, velikost…


    Díky
    Anička
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    mohu vložit i svůj dementní mail? resp. odpověď na něj?:)
    Jan x Josef

    Dobrý den,
    asi máte špatnou mailovou adresu. Jsem Josef xxxx a můj mail je j.xxxx@seznam.cz
    Zprávy zasíláte na tuto adresu Janu xxxx, kterého neznám a pravděpodobně má i jinou adresu. Mě to nevadí, že občas od Vás něco dostanu, ale aby Honza nebyl bez informací :)

    Pěkný den!
    Josef xxxxx
    Brno
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    STARE_CASY: Já mám jen maličko obavu, že ji vrací Bémovi.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    PISKVOR: jo ták. No, už aby tu Prahu vrátili a táhli ke všem čertům. Udělali ostudy dost.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    STARE_CASY: Vracejí ti Prahu, neasi. Hudeček si letos ne-dělá ne-kampaň, vyjde to zřejmě z magistrátní pokladny levnějc než ze stranický. ("ne-dělat ne-kampaň" podle vzoru "ne-ruská ne-armáda")
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Dobrý den.

    Dovolte, abych Vám jménem hl. města Prahy vyjádřila poděkování za Váši dosavadní aktivní činnost a podnikatelský přínos v regionu Praha a okolí.

    s přáním úspěchu do dalších let

    PhDr. Světlana Píchová
    územní rozvoj hl. města Prahy



    WTF? Kdo to je? Co to je? Nevím o tom, že bych svou činností region Praha rozvíjel.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    SKAFF: to maji vsechny korporace na konci mailu, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam