• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYEMITaxisluzba Nyemi
    Prostor pro moje ego a vase uctivani me osoby!

    Dalsi galerie, ktere jste mozna ani videt nechteli. Deviantart, Tumblir, misto vecne temnoty.
    rozbalit záhlaví
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    KORAL: Ale, davat sem obrazky je pracny, navic ted min kreslim a vic opravuju auta a uplne nejvic se staram o zvirata, takze texh obrazku neni zas tolik.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Co se stalo s NYEMI ? :(
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Prihodila se mi takova vec, prisel za mnou clovek a zcela bezohledne mi dal cintiq. Tak ted strasne kreslim!







    ELEYNE
    ELEYNE --- ---
    třeba tady https://www.redbubble.com/
    člověk tam nahraje svoje grafiky a oni to tisknou a posílají. Ikdyž zisk pro toho kdo to navrhl není bůh ví jak velký. Takových služeb bude existovat víc
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    NYEMI: ja chcu taky... potisknu si nejaky pekny ruzovy tricko... :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYEMI: sem taky :)
    PES
    PES --- ---
    NYEMI: Vidíš jaký máš prostor pro monetizaci i "vedlejších" výstupů a produktů :-) Chce to jen vyřešit potisk a distribuci ;-)
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    GORDHART: Muzu ti poskytnout ten dizajn a muzes si to nekde nechat natisknout!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    NYEMI: Kde můžu koupit life is pain tričko?
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Tady to uplne chciplo.
    Tak nejaky dizajny, co jsem si delala na motorkarsky obleceni a jedna roztomila potvora jen tak.



    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    NYEMI: podle toho nacrtu vpravo nahore to zprvu vypadalo, ze je to urcene na draci ocas... :-)
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    PES: No, u produktu psali, ze se nejedna o reflexni bezpecnostni prvek :D ALe ja to tam za tim ucelem nasivala. Puvodne tam toho melo bejt vic, ale bylo s tim TAKOVYHO mrdani, ze jsem se na to vybodla.
    PES
    PES --- ---
    NYEMI: Nevypadá zle... a skoro to může fungovat i jako reflexní bezpečnostní prvek ;-)
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Neni to kresleni, ale predchazelo tomu! A ted se pujde testovat! Teda, az prestane prset.

    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Diky souvislostem jsem si vzpomnela, ze mam klub. Jaj.

    Obrazek k narozeninam. "Nakresli mi lva, jak lovi gazelu. Ale nejak roztomile, ze se jim to obema libi." :D


    Vizitky s malou ilustraci.


    Litery do knizky, kterou ted lamu.


    Trocha hruby sochariny. Ma to bejt Svantovit, takovej hrubej slovanskej bohospalek, co si s sebou berou lidi na taboreni :)
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Abyste vedeli, milymu se libil! Mission complete!
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    NYEMI: Zelená se line záře,
    mutant, mutant!
    Žere ruce, hyzdí tváře,
    mutant, mutant!
    QUERER
    QUERER --- ---
    NYEMI: Vidíš! :)
    PES
    PES --- ---
    NYEMI: Máááááč betrrrrr!!!! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam