• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUCKERČESKOSLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA V OBRAZECH, ODKAZECH A VE VERŠÍCH
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PREDSEDA: Jasně že je to markýrovaný. Je to přeci i vidět, že ty nástroje neodpovídaj zvuku. :) Že to dělal výběr o tom se dřív moc mluvit asi nemohlo. Dostali to jako zakázku bokem po tom, co jim zakázali hrát. Proto nikde jména nebyly. Já to moc netušil, ale Karel Svoboda prej "zákulisně" hudebníky co nemohli hrát, takhle skrz přísun práce podporoval. Btw. taky prej osobně nebyl tak moc extra technickej typ na midi&CV resp. na tehdejší technologie profi elektronickejch nástrojů tj. win-win. Nicméně studio včetně zvukaře jsou prej opravdový. A ten zvukař stále žije. :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    PREDSEDA:
    FJERTIL:

    Fake to není, ale "Svoboda to točil s Výběrem" se taky nedá říct - Svoboda měl vlastní studio a studiový muzikanty, kterým říkal Elektrovox, co s ním točili všechno - Vondráčkový, Gotty nebo i ty Návštěvníky. Tam byli nejen lidi s Výběru (který si Elektrovox jednu chvíli říkali i sami, když jim Výběr zakázali - Pražákům těm je tu hej vyšlo oficiálně třeba jako singl F.R.Čecha s doprovodnou skupinou Elektrovox).

    Další desky "Výběru", personálně ještě víc personálně svazáný jsou třeba LPčka Krátochvílový nebo Rány od Zuzany Michnový - tam dělal Pavlíček celou i muziku.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    FJERTIL: mně příjde, že to video je fake. Co vím já, tak bubny v té hudbě obstarával automat a tady jsou hned dva živí hudebníci, krom toho samozřejmě žádný z těch záběrů nejde do rytmu hudby. Takže záběry jsou sice pravé, ale natočené zřejmě s něčím úplně jiným.
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    PREDSEDA: Ten seriál mi přišel vždy geniální a hudba to potrhovala. Že to ale Svoboda točil s Výběrem, jsem až do přečtení popisku u videa dnes netušil.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Návštěvníci / Die Besucher / The Visitors - Soundtrack by Karel Svoboda [Stereo Mix]
    https://www.youtube.com/watch?v=Madz0KBfDsA
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Propagační krátký film na téma při všem se dá v zimě panákovat

    Zimní pastorále - iVysílání | Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/22875-zimni-pastorale/
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Barbus znamena parma, wtf
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GANDHI: no neco malo na tom co rikas bude.

    vis frantisku, doma.. doma ja jsem sedlak!

    Zahrada (1968) (with English subtitles)
    https://youtu.be/z8jNNBEKV-w?si=tC7u5ikGWDUxgl66
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PALEONTOLOG: mnohdy byla - alespon ja jsem znal dost lidi, ktery to prijali jako fashion style bez ohledu na jejich hmotny pomery
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GANDHI: tak to nebyla stylizace, taky buch mohl pridat babky v zastere bsz rukavu, s kytickama, ape to tak nebyla stylizace..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PALEONTOLOG: chybi somrak style: hubertus, zmijovka, duchodky a zebradlo nebo instalaterska brasna:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Kdo měl v osmdesátkách nejlepší styl? 🇨🇿👀
    https://www.youtube.com/shorts/0BMObLW7LxU
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    SICKBOY4000: uplne vidim jak jsou sesmajdany.)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Jeste je mam, nikdy nemely moc velke vytizeni.
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    SICKBOY4000: Jé, konkordy. Děkuji za připomenutí.
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    jelikož nám zrovna kásně chumelí
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PREDSEDA: ale nie celu dobu, iba pri zmykani :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    VIDURIUS: jo, tu jsme měli a sedět se na ní fakt muselo, jinak cestovala po bytě. dobrý že to dali rovnou na prospekt :)
    VIDURIUS
    VIDURIUS --- ---
    Tatramatka. Sedmdesátky z toho úplně stříkají.

    FRDK
    FRDK --- ---
    Repost z mluveného slova ..
    Brambora byla pomeranč mého dětství. Historky z mládí v socialistickém Československu | České Budějovice
    https://budejovice.rozhlas.cz/brambora-byla-pomeranc-meho-detstvi-historky-z-mladi-v-socialistickem-9575232
    VIDURIUS
    VIDURIUS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam