Registrovaní uživatelé si mohou uložit hledání a volitelně si nechat zaslat upozornění kdykoliv se objeví vyhovující inzerát.
funguje, rychlost samozrejme umerne stari modelu- a tudíž ho prodavam bez jakekoli zaruky jen na díly.


nafouknutá baterka a z toho prasklý záda - jak jsem koukal čím to je :)
je smazaný, normálně funguje, dál ho raděj nezapínám.
je mi líto to vyhodit.
nehodilo by se to někomu z vás na náhradní díly apod.?

