• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    dik a sory
    NYX
    NYX --- ---
    i kdyz koukam, ze to pocita blbe u anket s vice povolenymi hlasy
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: procenta pro dany sloupec/radek
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    DANCHEZ: na dotazy je jiný téma. Ale Když najedeš na určitej typ položky, tak se ti ty hodnoty změní na počet lidí, co hlasovali pro ten typ.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    co znamena ta zmena hodnot pri rollovru ankety?
    [ NYX @ nyx :: ankety ]
    NYX
    NYX --- ---
    // a případně dej upomínku
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: pošli sám sobě :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Neslo by udelat v poste nejake ulozeni, ze by se prave rozepsana zprava misto odeslani adresatovi ulozila a ja se k ni mohl pozdeji vratit, dopsat a odeslat?
    NYX
    NYX --- ---
    MRTVY_KENNY: do kudlanky s tim
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MRTVY_KENNY: taky by mi to vyhovovalo, urcita skupina lidi me pravidelne spamuje.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    slo by selektivne u nekterych pratel nastavit ignoraci pozvanek na akce?
    zname mam po cele republice, kdyz mi napisou maila, tak to chcu videt, ale pokud me nekdo poziva kazdy tyden na akci na druhem konci republiky, tak me to docela leze na nervy. :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SKAFF: jen to ne, uz ted jsou otravny lidi, co misto jedne zpravy cloveku do posty napisou zprav deset, jak jsou zvykli ze svych IM
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: jo, premyslel jsem. ale je to dost nerealny.
    HASH
    HASH --- ---
    TLAMICKA
    TLAMICKA --- ---
    mozna se to uz nekdy resilo a asi by to byl problem, ale...neslo by dat do nastaveni posty moznost vyberu odeslani prispevku jinak nez pres enter kdyz pisu v tom vyskakovacim postovnim okynku? :)
    Jsem hrozne moc zvykly na alt+s z IM klientu, enter pouzivam na novy radek, takze moznost tehle volby bych urcite uvital...i kdyz to asi technicky asi ani nejde osefovat bych tak cekal...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ANARCHY: díky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SKYRAY: Osobni -> Nastaveni -> Pro odvazne -> systemove designy
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ANARCHY: prosím tě a to se dělá jak?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SKYRAY: Prepni si na nejaky systemovy skin, a podivej se, jestli vpravo nahore mas ikonu s klicem, ktera je ted misto toho linku.
    Pokud ji tam uvidis, potom se se stiznosti obrat na tvurce skinu, ktery pouzivas, at to tam dodela, pokud ne, je treba to resit s Nyxem coby bug...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam