• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    HANNA: _LUCI: tak snad budeme vysliseni a hance díky za support :)
    HANNA
    HANNA --- ---
    BROTHER: fandím ti, myslím, že tvůj návrh by mohl být přijatelný pro všechny, ale stejně pochybuju, že se reakce vůbec někdy dočkáš
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    NYX: BROTHER: ja bych se jen pripomenul s ideou, na kterou nyx nejak nereagoval, pritom by to mohlo byt celkem zajimavy experiment...

    prinejmensim by mi nevadila hitparada nejvetsich nyx minusaku 1x mesicne, mam pocit, ze poslednich par dni po me nekdo jde... :))
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: hledani najde poslednich 1000 zaznamu, pak uz to chce specifikovat co hledas.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    chci se zeptat, to je schválně že nemůžu filtrovat svoje příspěvky déla jak třeba dva měsíce zpět?
    VANEK
    VANEK --- ---
    WOODMAKER: Já bych beztak všechny tyhle ikonky vypsala textově rovnou; takové onanie s honěním myší každého jen buzerují.
    HANNA
    HANNA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: už to tady proběhlo - je to proto, že ten příspěvek je v klubu, který je označen jako "privátní" (i když v praxi to privát být nemusí)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    kdyz uz jste u tech kladnych hodnoceni, obcas se mi objevi na uvodni strance, ze lide kladne oznacili prispevek, ale po rozkliknuti se neukaze ani jaky prispevek, ani kdo.
    znamena to, ze si svuj palec "vzal zpet" nebo je to chyba?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KOC256: no jasně, ještě si mezi sebou neplést ruce ... jasně že jsem tam chěl napsat vpravo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOODMAKER:
    to dava smysl az na to ze ja je vlevo mam a logicke by bylo aby byli v pravo...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Zas du votravovat ... když kliknu na (+1), tak ti lidi, co to vypíše, by mohli být naskládaní vlevo, abych to neměl tak daleko od toho klikátka na najetí myší a zjištění linku a tak dál a tak dál...
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    dik a sory
    NYX
    NYX --- ---
    i kdyz koukam, ze to pocita blbe u anket s vice povolenymi hlasy
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: procenta pro dany sloupec/radek
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    DANCHEZ: na dotazy je jiný téma. Ale Když najedeš na určitej typ položky, tak se ti ty hodnoty změní na počet lidí, co hlasovali pro ten typ.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    co znamena ta zmena hodnot pri rollovru ankety?
    [ NYX @ nyx :: ankety ]
    NYX
    NYX --- ---
    // a případně dej upomínku
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: pošli sám sobě :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Neslo by udelat v poste nejake ulozeni, ze by se prave rozepsana zprava misto odeslani adresatovi ulozila a ja se k ni mohl pozdeji vratit, dopsat a odeslat?
    NYX
    NYX --- ---
    MRTVY_KENNY: do kudlanky s tim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam