• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: tak do kudlanky
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    kdyz nekdo pres reply odkazuje na prispevek co ma hodne palcu, v ty plovouci mouseover reply je (natvrdo?) jenom skore +5
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: ja vim, co ty myslis, ze s tim je :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: já vím, co s tím je :)
    NYX
    NYX --- ---
    omlouvam se za ty vypadky, zatim hledam pricinu
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    nevim teda jestli to ma spojitost, ale uz ctvrt roku resime na nasich strankach stejnej problem - kolegu co ma safari to pravidelne odhlasuje (meni se behem kliknuti session), mne se to zatim na win/firefox nestalo
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    V posledni dobe me Nyx zacal sam od sebe odhlasovat: Jsem prihlasenej, na chvili delam neco jinyho, za patnact, dvacet minut se vratim do tabu s Nyxem, kliknu "sledovane" a hodi me to na uvodni prihlasovaci stranku. Ale je to trochu divny, protoze ted se mi stalo ze jsem chvili psal zpravu, kliknu "Odeslat" a jsem v tom klubu kde jsem byl, vidim svoji zpravu vlozenou, ale jsem odhlasenej protoze vlevo mam ten prihlasovaci dialog.

    Je chyba u me nebo u Nyxe? (Aktualni Mac OS X a Safari).
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    viz [ SH_PANDA @ ANKETY všech témat ]

    Jde filtrovat ankety nebo treba jine blbosti a la hody kostkou? Co jsem tak zkousel, tak jsou na filtr imunni zcela. Teda nejde filtrovat text z odpovedi, otazky, ani casti html, ze ktereho je anketa postavena. Bylo by hodne mimo zavadet nejaky retezec, ktery by pro filtr predstavoval anketu nebo jiny typ prispevku, ktery neni normalni text?

    Jeste takovy dotaz mimo. Priznam se, ze jsem se po tom v helpu moc nepidil, ale nevsimnul jsem si, ze by se dal hledat nejaky konkretni retezec as-is, tedy jako literarni hodnota, ktera by neprosla tim procesem deleni na vic vyrazu? Google na to ma uvozovky. Jde mi treba o dotaz typu "e=mc^2" nebo "zero g", kdy z 1. udela "=mc*" a z "2. zero*".
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: vazne? zajimave :) a je nekde nejaky aktualni counter, nebo kolik jsem jich poslal cekem? I kdyz skoro bych to radeji nechtel vedet :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Nějak ty last pořád nefungujou nějak pochopitelně.
    když dostanu +1 a -1 k tomu samému příspěvku.. z filtru z last mi zmizí, ale v číslech pozitivně hodnocených na gate se pořád počítá.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Nyxi, muzes pls zareagovat na tohle? [ BROTHER @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    jestli tu moznost zvazujes nebo ignore (myslim tu mesicni zkusebni verzi transparentniho hlasovani, ne hitparadu). dik
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: ne. prispevky se casem odmazavaji.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Šlo by někde vidět statistický údaj "Máte 300 příspěvků, které mají v součtu +350 bodů" ? Čistě na honění ega :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: super, diky
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: nastavit se to da oddelene
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: tak mozna to bylo v zahlavi vsech stranek, nejen sledovanych...

    popupy mi nikdy nevyskakovaly, pro to je nutne povolit to chatovani (co se tak plete s normalni postou, ze jsem to radeji vypnul)?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: to tam nikdy nebylo, ne? ukazovalo se to proste v zahlavi stranky a to ted nahradily ty popupy. v sledovanych byla jen kategorie navic, kde byly vypsane kluby s odpovedmi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proc uz (delsi dobu) nevidim reakce v klubech shrnute v zahlavi sledovanych (primo ty texty reakci)?
    NYX
    NYX --- ---
    a jinak na lastu se ted u prispevku budou ukazovat i zmensene obrazky
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    NYX: taky bych ocenila, kdyby se to dalo vypnout.. Jinak posledni diskuze se mi neatualizujou, porad tam jsou ty same ze vcera, co s tim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam