• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    COWBOY: Nevim, nepocitam to, ale nejake byly. Netusim ani jesli jich bylo aspon priblizne stejne jako palcu nahoru. (obava pred jmennou konfrontaci by u mnoha lidi byla mnohem silnejsi prekazka nez tvuj iracionalni strach z vlastni anonymity)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    AXTHEB: Kolik jsi rozdal palců dolu? Za sebe vím, že dokud nebude vidět, že ten palec je ode mne, tak ho nedám. Připadal bych si jako srab, který se musí schovávat.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Vyvazene to je myslim dostatecne, mnohem lepe nez kdyby bylo videt kdo ty palce dolu dava.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Vidím, že to nikam nevede, pořád dokola. Tak to zruště úplně, protože jednak to nemá vůbec žádný smysl, když to není vyvážené a druhak to dává prostor k mstivému chování lidí, co si z palců udělali hromosvod svého komplexu.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ESTEN: Škoda, že vy s důležitou prací si najdete čas na jeden pšouk a pak už vám dojde pára. Přeji příjemnou lepší práci.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    COWBOY: ne, mam lepsi veci na praci.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ESTEN: Můžeš mi to popsat? Já se ve škole učil o demagogii něco jiného. Předem děkuji za tvou ochotu.
    Můžu si vypnout palce dolů?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    COWBOY: muzes si palcovani vypnout.
    COWBOY: to zpusob, kterej jsi prave predved...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    AXTHEB: Co je to demagogicky?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NYX: Pokud si tím palečkem uleví ... je tedy nutné, abych ten jeho paleček a jeho uprdnutí si musel vidět i já? Mluvím radši sám za sebe, i když mně osobně ty palce spíš baví. jenom mě mrzí, že pokud dostanu stejně palců dolů jako nahoru, tak vím prd.:-))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Pořád nechápu, co je to neštěstí, že když je palec dolu jmenný, tak ho nedám, protože by mi to někdo mohl vrátit.
    NYX
    NYX --- ---
    COWBOY: pokud si tim paleckem dolu ulevi, tak je to asi nejlepsi mozne reseni, ne?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    COWBOY: Ano, demagogcky shodit se da temer dokoliv.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    AXTHEB: Takže se zavede anonymní palcování dolu, jako nástroj msty pro ty, co se neumí druhému postavit čelem? Rozumím slabším se musí pomáhat.:-)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Nicmene nyx o tomhle psal tady v tomto klubu minimalne 3x co si pamatuju. Staci zalistovat zpet.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SUN_VU_KUNG: Zkoušelo to hodně různých diskusních serverů po světě. Nefunguje to.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    AXTHEB: Rozumím. Ale - zkoušel to vůbec někdo? Nebo je to jen předpoklad? Je přece daleko horší, že se někdo může mstít v rámci anonymity, může podrážet právě lidi, které z nějakého důvodu nemá rád, ale nemá dost odvahy s nimi komunikovat normálně, případně nemá dostatek vtipu. To, že lidi by palce nedávali tolik a z tak jednoduchých pohnutek, jako je prostě averze - bylo by to z toho, že se nemůžou schovat a tím pádem zváží, jestli pro ně má takový palec vůbec smysl. Paradoxně se tím právě odfiltrují nesmyslné palce, protože to nejlepší - anonymita, prostě nebude. A ti, co chtějí svůj názor skutečně ukázat se toho bát nebudou. Tím pádem se nebudou objevovat v podstatě ty nepřínosné palce z averze, což je z principu žádoucí. A verbálně agresivní lidi - pokud jsem tady něco takoého zaznamenal, tak si to většinou řekne o celkem jednoznačnou reakci ostatních, kteří to dřív, než byly palce, klidně psali do fóra, takže bych neřekl, že se toho bojí.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SUN_VU_KUNG: Problem je v tom, ze system s jmennymi 'palci dole' nefunguje. Lidi potom napr. nedavaj palce dolu lidem verbalne agresivnim nebo vseobecne oblibenym, pripadne se ze palcovani navzajem msti.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SUN_VU_KUNG: Pak zřejmě nejde o kvantitu, ale kvalitu.:-))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    COWBOY: Zvláštní je, že těch lidí, co chtějí tu anonymitu zrušit není rozhodně málo... možná víc, než těch s těmi chabými argumenty proti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam