• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    TOMAS3333: jenze tim se komplikuje moznost hodnotit nektere prispevky anonymne a jine "sam za sebe"

    NYX: diky
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NAVARA: radsej nechat len dva ikonky a do nastaveni ci chces aby bolo hlasovanie verejne alebo neverejne. vystup by bol taky ako na obrazku. ale NYX
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: to by byl hroznej bordel imho.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Ted mas u prispevku ctyri ikonky, z toho dve napravo zbytecny, ty tedy pryc. Bylo by tam tedy ctyri palecky, s tim ze prvni dva by byly anonymni +/-, dalsi dva identifikovatelne.

    Znazornitelne treba viz [ PATEJL_CZ @ nyx :: pripominky uzivatelu ] , kdy pres anonymni ikonku by tam byla cislice s poctem anonymnic hlasu.

    Kazdy hlasujici by se tedy mohl rozhodnout, jakym zpusobem chce post oznackovat.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX:
    NYX: Hodne lidi ti za to podekuje, ver mi. Ja jsem prvni: Dekuji ;)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: tam vubec nechapu, jak je to mysleny :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: taktak, mel jsi jit do NAVARA ;)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: spis blbost u ktere se mi nechce ani verit, ze jsem tomu venoval ten cas :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: že by killer feature prémiovky? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, pokud ma nekdo opravdu tak vazny problem se snasenim anonymni kritiky, muze si u svych prispevku zapnout neanonymni minusy.

    //
    vidi je jen on sam
    vidi jen minusy udelene v dobe, kdy to ma zapnute
    clovek davajici minus je varovan, ze bude videt
    je to jen v premiovce
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NAVARA: ne, greatdrake uz to navrhoval pred par mesici (pravda, jen pro negativni hlasy), viz [ PATEJL_CZ @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENERIXX, ESTEN: tohle je odlisnej zpusob - o tom jakym zpusobem bude hlasovat, stale rozhoduje hlasujici, takze ma moznost se vyhnout prudicum v poste; co tu doposud padlo byly (stale dokola opakovane) navrhy prudicu, kteri nemeli koho v poste vysirat

    GENERIXX: Nyxova adresa je pomerne znama, takze vis kam je poslat ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESTEN: Mno, o par bych vedela, pomuze to?? :D
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    GENERIXX: ne, je nutno ji ukoncit. Nyx o navrhu vi, a vic pro jeho realizaci udelat nemuzes. Pokud teda nemas kontakty na par hezkych mulatek s kladnym vztahem ke slehacce...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESTEN: Aha, a ono se to zrealizovalo? Ze jsem si teda nevsimla.. Kdyz diskuze umrela a nic se nestalo tak je vetsinou nutno diskuzi obnovit...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    GENERIXX: prislo se na to uz davno. Stacilo ti vynalozit predem trochu usili a vedela bys o tom taky...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: Aha, takze najednou se na to prislo a je to super napad, pritom to je presne to o co jsem celou dobu zadala... Moznost vyberu. Hmmm... Big up!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TUILE: hmm, kdyby byla verejna/neverejna moznost plusu/minusu, toby nemuselo byt spatny :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    GENERIXX: kolik lidi to tu resiloKolik lidi to tu resilo - 30? 100? 2200?
    -- to je na kazdym, jestli se chce zapojit do debaty nebo ne.

    napisu ti sem jeden priklad, proc sem pro anonymni minusy:
    id XYZ spamuje v auditku ABC. Po case me to prestane bavit a zadnu ho minuskovat. Nasledne mam zahlcenou postu - heeej, proc me jako minuskujes, ja si to ty vole nezaslouzim. s id XYZ si to vyrikam, nicmene po nejaky dobe spamuje v auditku ABC znova. dala bych mu minus, ale chci se vyhnout dalsi komunikaci v poste a tak radsi neminuskuju. casem prestanu z tohoto duvodu davat problematickym id zpetnou vazbu uplne...

    (mne osobne se libi varianta velkyho draka s moznosti dat verejnej nebo anonymni minus)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: to bude lepsi - kdyz se nekomu nepovede spravne nastavit cestu, nebo mu zhupne amazon, tak bude mit jak se sem dostat :)
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: ja ten checkbox dam spis primo do logovaciho formulare.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam