• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    ALESH: vazne nechci resit lidi, kteri budou chodit a psat, ze to mam rozbity, protoze jim to nefunguje.

    jak kdyby nestacili lidi, kteri si treba vypnou paticku stranky a pak si stezuji, ze nevidi paticku stranky (fakt nekecam, stalo se :) a nejen s patickou, i s dalsima funkcema)
    ALESH
    ALESH --- ---
    ROENICK: imhop se to nehodi do vsech klubu:) Ale celkove to tedy vitam-sam jsem to chtel navrhnout :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    luxus!

    ALESH: proc proboha? proc kazdou featuru chce hned nekdo vypnout? a pokud to chces vypnout pri pastovani tak urcite najde zbusob jak to udelat :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Super:) Jeste vic super by ale byla moznost to v nekterych klubech vypnout:)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: NICE !!
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    NYX: coool!
    NYX
    NYX --- ---
    test
    Marrakech.Travel on Vimeo
    http://vimeo.com/8018998

    test
    YouTube - Hungary is that a country?
    http://www.youtube.com/watch?v=OVLIx1D8I-I

    test
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz asi slapou embedy videi z youtube a vimea...

    a rozsiril jsem to doplnovani nazvu linku...zkousi to prvni dva linky, ktere jsou na radku samotne...bez ohledu na to, jestli je neco nad nebo pod nima...
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    NYX: jo takhle, to jsem prave nepochopil, super diky
    NYX
    NYX --- ---
    KUBIS: asi si to jeste musis zapnout v nastaveni. navic se to projevi jen u lidi, kteri zahlasuji negativne pote, co si to nastavis.
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    chtel jsem se zeptat proc i v pripade premiove verze nevidim negativne hodnoticiho muj prispevek v diskuzi? diky,)
    NYX
    NYX --- ---
    MOZEK: pouzij prostredni tlacitko nebo shift. obracene to jde podstatne hur, proto je to takhle.
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    dobreho podvecera. dotaz zni, zda-li by neslo, aby se linky napr. v poste (ale i v boardech) defaultne otvirali v novem okne/panelu?
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: nevim. neco podobneho mi delal kdysi firefox pokud se zapnul pipelining mam pocit.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Nevim moc kam s tim :) (a do kudlanky se zdraham, pac to neni zrovna reprodukovatelny nebo zavazny)

    Obcas se mi do stranky priplete takovy blok bordelu, vypada to nejak takhle (pardon za kvalitu, mspaint). Vetsinou v historii, ale uz jsem to zahlid v ruznem AJAXem donacitanem obsahu. Muzu za to ja, chrome nebo nyx? Vyskyt natolik zridka, ze me to nijak nedrazdi, spis by me zajimalo cim to je.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: jo takhleee :) pochytany.
    ale je to malo, konkretne jsem myslel stipaci vobrazky a tak aktualn maji vsechny nad 100, a ja chtel filtrovat nad 300 :)
    je to otazka chvilky to nejak zmenit tak, aby to slo do tech tri set?
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: tak nahore prepis to cislo v url, melo by to jit myslim az do stovky :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotaz, neslo by nastavit, abych si moh sam napsat, ze chci zobrazit pouze prispevky s tolika ci tolika hlasy? (- i +)
    tedko jde jenom 1, 2, 5, 10, 25, ale jsou kluby kde to nestaci. bylo by supr jeste k temhle moznostem pridat okynku pro libovolny cislo...
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: tomu rikam predpojatost :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HASH, NYX: hm, tak teraz to uz funguje spravne. Ak teda Nyx nic nemenil, mozno bola zla konstelacia hviezd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam