• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HANNA
    HANNA --- ---
    NYX: ten závěr nechápu - mně se "přečteno" objeví, i když je dotyčný invisible.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYX: oukej :P

    ale bez Haraldovho návodu by ma nikdy nenapadlo klikať na ten nápis "unread"
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: protoze neni vazba mezi zpravami v tvoji a cizi poste, tj. neni mozne oznacovat svoje zpravy a ocekavat, ze se smazou jine zpravy v cizi poste :)

    intuitivnejsi postup by mel spocivat v kliknuti na obalku vedle nicku v seznamu vlevo, ktera symbolizuje, ze dany uzivatel ma od tebe jeste nejakou neprectenou postu.

    ----

    problem muze byt taky v tom, ze dotycny ma premiovku a postu si precetl jako neviditelny...tak se zpravy sice na prvni podleh tvari jako neprectene, ale ke smazani je to nenabidne. coz je duvod, proc mazani posty u prijemce je v premiovce...da se tim snadno zjistit, jestli tu je nekdo invisible :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: OK, hlavně že se to vyřešilo. :-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tisíceré pardon :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: no prosimtě, sem debil samozřejmě :))) hláška se tam zobrazuje :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: jo, to je ono. můžeš mi poslat do pošty screenshot situace hned po smazání pošty od příjemce?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: skins/forest3 ... eee. jestli je to to, cos myslel :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: jaký máš skin?
    osobní -> nastavení -> pokročilé (poslední položka po levé straně) -> systémový skin
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    stejne lidi co nejsou online a maj nastaveny preposilani, tu puvodni zpravu uvidej ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    v IE6 se nezobrazuje temer nic (budiz lehka zeme nasemu IT, ktere nam ty IE6 instaluje jeste dnes na nove pocitace:))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tak mám asi nějaký jeblý compjutr :)))
    Neobjevilo se mi tam nic ani když jsem mazala teď tu zprávu pro tebe

    no nic, zkusím doma, uvidíme, jak to tam pošlape.
    Děkuju za snahu!!!
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: Ta hláška se zobarzuje pokaždé. Při úspěšném smazání u příjemce tam máš 1/1.
    HARALD
    HARALD --- ---
    CLAVEN: to je dotaz spíš na nyxe. ale protože to tam kdysi bylo a změnilo se to, tak bych hádal, že lidi si to příliš často pletli, popř. že mazali už přečtené a divili se, že se to u příjemce nesmazalo "když to přece smazali".
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tak to je fakt zajímací, tuhle hlášku vidím prvně v životě :))))
    to sem z toho jelen...
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: Teď při zkoušce jsem tu hlášku dostal.

    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: zprávu jsem přečetla, odpověď poslala, vzápěti hned smazala v souladu s postupem... jaké je vyhodnocení pokusu? :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HARALD: to je vrcholne intuitívny postup... prečo to nie je v tom rolldown menu?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: upozornění žádné :(
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: zcela s čistým svědomím mohu říci, že postupuji vždy přesně podle postupu :))) zrovna jsem posílala kamarádce jednu zprávu, odeslala, chtěla zrušit, protože to nebylo to, co jsem chtěla napsat.... zrušila, načež do 0,5 min mi přišla reakce na tu zprávu, kterou jsem předtím nepřečtenou u příjemce smazala :)))

    opravdu nevím. Může to souviset s tím, že mi v práci nefunguje to chatovací okno, zatímco jí tam ta zpráva mohla naskočit jakože v chatu, tedy si ji přečetla... ale v doručenejch už ji nemá ...? Nevím, jsem laik, velkej teoretizuju.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA:
    HARALD: A ještě doplnění. Příjemce si mohl přečíst vzkaz mezitím, co klikneš na "nepřečteno" a co ho smažeš. V tom případě dostaneš upozornění, že mail nebyl u příjemce smazán.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: tak pro jistotu popis postupu:
    U odeslaného příspěvu v poště klikneš na "nepřečteno" .
    Zobrazí se ti samotný příspěvek se zaškrtnutým checkboxem. Ty klikneš na tlačítko vedle boxu s nápisem "Smazat od příjemce".

    Ty texty se mohou lehce lišit, mám zapnutou anglickou verzi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam