• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HANNA
    HANNA --- ---
    NYX: ten závěr nechápu - mně se "přečteno" objeví, i když je dotyčný invisible.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MRNOUS: vem si zivot! :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYX: oukej :P

    ale bez Haraldovho návodu by ma nikdy nenapadlo klikať na ten nápis "unread"
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: protoze neni vazba mezi zpravami v tvoji a cizi poste, tj. neni mozne oznacovat svoje zpravy a ocekavat, ze se smazou jine zpravy v cizi poste :)

    intuitivnejsi postup by mel spocivat v kliknuti na obalku vedle nicku v seznamu vlevo, ktera symbolizuje, ze dany uzivatel ma od tebe jeste nejakou neprectenou postu.

    ----

    problem muze byt taky v tom, ze dotycny ma premiovku a postu si precetl jako neviditelny...tak se zpravy sice na prvni podleh tvari jako neprectene, ale ke smazani je to nenabidne. coz je duvod, proc mazani posty u prijemce je v premiovce...da se tim snadno zjistit, jestli tu je nekdo invisible :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: OK, hlavně že se to vyřešilo. :-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tisíceré pardon :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: no prosimtě, sem debil samozřejmě :))) hláška se tam zobrazuje :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: jo, to je ono. můžeš mi poslat do pošty screenshot situace hned po smazání pošty od příjemce?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: skins/forest3 ... eee. jestli je to to, cos myslel :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: jaký máš skin?
    osobní -> nastavení -> pokročilé (poslední položka po levé straně) -> systémový skin
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    stejne lidi co nejsou online a maj nastaveny preposilani, tu puvodni zpravu uvidej ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    v IE6 se nezobrazuje temer nic (budiz lehka zeme nasemu IT, ktere nam ty IE6 instaluje jeste dnes na nove pocitace:))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tak mám asi nějaký jeblý compjutr :)))
    Neobjevilo se mi tam nic ani když jsem mazala teď tu zprávu pro tebe

    no nic, zkusím doma, uvidíme, jak to tam pošlape.
    Děkuju za snahu!!!
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: Ta hláška se zobarzuje pokaždé. Při úspěšném smazání u příjemce tam máš 1/1.
    HARALD
    HARALD --- ---
    CLAVEN: to je dotaz spíš na nyxe. ale protože to tam kdysi bylo a změnilo se to, tak bych hádal, že lidi si to příliš často pletli, popř. že mazali už přečtené a divili se, že se to u příjemce nesmazalo "když to přece smazali".
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tak to je fakt zajímací, tuhle hlášku vidím prvně v životě :))))
    to sem z toho jelen...
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: Teď při zkoušce jsem tu hlášku dostal.

    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: zprávu jsem přečetla, odpověď poslala, vzápěti hned smazala v souladu s postupem... jaké je vyhodnocení pokusu? :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HARALD: to je vrcholne intuitívny postup... prečo to nie je v tom rolldown menu?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: upozornění žádné :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam