• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    F0B1C, NYX: to nepůjde. Mám pocit, že YT jde dat do fullscreenu jenom na youtube.com ... ani na FB to nejde ... takže to imho nemá cenu řešit. Snad se pletu, ale jako když to neimplementovali na facebooku ...
    NYX
    NYX --- ---
    F0B1C: do kudlanky
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    NYX: prosim prosim ten rewriting YT implementovat tak, aby tam bylo tlacitko Full screen
    HANNA
    HANNA --- ---
    NYX: to bych pak ale viděla i jeho pohyb, ne? každopádně je pravda, že ne u všech se to tak chová.
    NYX
    NYX --- ---
    HANNA: a nema te na visible listu?
    HELA: prakticky nikdo ho nepouziva, tj. 1) mi zbytecne komplikuje kod, 2) zabira misto a zneprehlednuje ovladani
    HARALD
    HARALD --- ---
    HELA: blog nebo blok?
    HELA
    HELA --- ---
    pročpak se bude rušit blog? přišlo mi to jako dobrá věc...
    HANNA
    HANNA --- ---
    NYX: ten závěr nechápu - mně se "přečteno" objeví, i když je dotyčný invisible.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MRNOUS: vem si zivot! :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYX: oukej :P

    ale bez Haraldovho návodu by ma nikdy nenapadlo klikať na ten nápis "unread"
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: protoze neni vazba mezi zpravami v tvoji a cizi poste, tj. neni mozne oznacovat svoje zpravy a ocekavat, ze se smazou jine zpravy v cizi poste :)

    intuitivnejsi postup by mel spocivat v kliknuti na obalku vedle nicku v seznamu vlevo, ktera symbolizuje, ze dany uzivatel ma od tebe jeste nejakou neprectenou postu.

    ----

    problem muze byt taky v tom, ze dotycny ma premiovku a postu si precetl jako neviditelny...tak se zpravy sice na prvni podleh tvari jako neprectene, ale ke smazani je to nenabidne. coz je duvod, proc mazani posty u prijemce je v premiovce...da se tim snadno zjistit, jestli tu je nekdo invisible :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: OK, hlavně že se to vyřešilo. :-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tisíceré pardon :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: no prosimtě, sem debil samozřejmě :))) hláška se tam zobrazuje :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: jo, to je ono. můžeš mi poslat do pošty screenshot situace hned po smazání pošty od příjemce?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: skins/forest3 ... eee. jestli je to to, cos myslel :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: jaký máš skin?
    osobní -> nastavení -> pokročilé (poslední položka po levé straně) -> systémový skin
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    stejne lidi co nejsou online a maj nastaveny preposilani, tu puvodni zpravu uvidej ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    v IE6 se nezobrazuje temer nic (budiz lehka zeme nasemu IT, ktere nam ty IE6 instaluje jeste dnes na nove pocitace:))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tak mám asi nějaký jeblý compjutr :)))
    Neobjevilo se mi tam nic ani když jsem mazala teď tu zprávu pro tebe

    no nic, zkusím doma, uvidíme, jak to tam pošlape.
    Děkuju za snahu!!!
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: Ta hláška se zobarzuje pokaždé. Při úspěšném smazání u příjemce tam máš 1/1.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam