• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANONYMOUS: ?? A co konkretne neni tak ruzove? Nemuze se tu nekdo vyjadrit k zmenam na nyxu, napsat sve pripominky ci navrhy?
    Nebo je to prave v tom, ze Nyx realizuje vecio pouze podle sveho vlastniho uvazeni a nenecha si diktovat co bude implementovat a co ne?
    ANONYMOUS
    ANONYMOUS --- ---
    ANARCHY: Teoreticky ano, ale prakticky to tak ruzove neni, proto ta debata.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jo proto jsem psal OT... :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: stejne ti zbyde treba varianta, kdy to smaze nekdo jiny a ty uvidis spatne cislo, protoze jsi jeste nereloadnul. slo by to vsem lidem v klubu posilat cometem, jako se ted posilaji treba udelene palecky, ale nekde se prece musi udelat hranice, co uz je zbytecne, ne? :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANONYMOUS: Vzdyt ma moznost se vyjadrit - tento klub...
    Chapu snad neco spatne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    OT/ kdybys napsal NYX v NETTE tak se to dela samo :D
    ANONYMOUS
    ANONYMOUS --- ---
    ANARCHY: Asi spíš nerozumíš, co se hash snazi sdelit. Nejde o to, ze ted zacne skupina aktivistu diktovat, co ma nyx udelat. Jde o to mít možnost vyjádřit se k plánovaným změnám. To je spíš vodítko pro nyxe, co je pro lidi lepší.
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: a jinak ja samozrejme nemam s cekanim na odpoved naprosto zadny problem, klidne si ji dukladne promysli ale kdyz me tu mezitim obvninujes, ze je problem na me strane a ze jsem to ja, kdo tu neodpovida na otazky, tak se samozrejme ozvu :)
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    tezko ti mohu davat nejake pozadavky, kdyz vubec nemam tuseni, jak si to svoje reseni predstavujes a jestli treba moje pozadavky nebudou kolidovat s tvoji predstavou, s temi jednoduchymi principy, na kterych to stoji apod. dej proste priklad...jakykoliv priklad, ktery ale funguje/fungoval/potencialne by podle tebe mohl fungovat.

    tj. ne, stale nepochopil :) uz jsem davno ustoupil z pozadavku na existenci, uz to klidne muze byt jen nejaky tvuj teoreticky vyplod...

    pokud nejsi schopny navrhnout ani neco, co by teoreticky podle tebe mohlo fungovat, tak nejak nechapu, co mam zavadet :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Chapu, ze mas treba jiny pohled na to, jake funkce by se lidem (i Tobe) na nyxu hodily, i ze je navrhujes (taky bych tu uvital radu veci, ktere by mi zjednodusily zivot), ale pochop i to, co znamena Tebou navrhovana "demokracie" v rozhodovani o tom, jake funkce Nyx na nyxu naimplementuje, a jake ne, pripadne podle jakych pravidel etc...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH,ANARCHY: Pripadne ustanovme vybor (slozeny z lidi co k Tobe chodi obcas domu na navstevu), ktery bude rozhodovat (samozrejme, ze demokraticky, jak jinak!) o tom, jake zarizeni budes mit ve svem byte, a podle jakych pravidel se v tom byte maji lide chovat...
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    HASH: je trzni hospodarstvi, tak si napis svuj vlastni konkurencni nyx a lidi sami rozhodnou, co je pro ne lepsi.. tohle debatovani je fakt na nic.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: Mas treba dum, auto nebo tak neco, zkratka neco, co jsi budoval (nebo na to setril) treba 10 let?
    Pojdme se bavit o tom, jake na tom udelas zmeny podle mych napadu...!
    Zhruba do stejne situace ted stavis Nyxe - nedivim se mu, ze neni ochoten debatovat na podobne tema bez ukazky toho, ze to co navrhujes je realne...
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY: naprosto ho chapu, me jenom mrzi ze
    - ma pocit, ze mu chci prekopat cely nyx (coz nechci)
    - odmita se bez prikladu bavit o novem reseni byt jen v teoreticke rovine
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: ja jsem cekal, ze z toho vzejde cast toho rozhodovaci procesu o zmenach, kterou by ti nevadilo zpruhlednit/zdemokraticnit, das k tomu nejake podminky a dostanes reseni, ktere je bude splnovat

    misto toho mam najit podobnej projekt jako je nyx, kde jsou moje reseni na tvoje neexistujici pozadavky naimplementovany

    tak sorry, ze to trva trochu dele...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HASH: Muzes to brat i tak, ze Nyx neni ochoten riskovat sve ditko na pokusy s necim, co se zatim jeste nikdy a nikde neosvedcilo - ale pokud ukazes, ze to nekde funguje na podobnem principu, tak bude ochoten to zacit zvazovat...
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    tezko ti mohu davat nejake pozadavky, kdyz vubec nemam tuseni, jak si to svoje reseni predstavujes a jestli treba moje pozadavky nebudou kolidovat s tvoji predstavou, s temi jednoduchymi principy, na kterych to stoji apod. dej proste priklad...jakykoliv priklad, ktery ale funguje/fungoval/potencialne by podle tebe mohl fungovat.

    tj. ne, nepochopil
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: ono nikdy nepadlo, ze se o tom chces bavit a ten napad dal rozvijet, protoze diky tomu, ze to nikde jinde neexistuje, to nema cenu

    pochopil jsem to spravne nebo ne ?
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ano, presne. nikdy jsme se nebavili o tom, co si pod tim predstavujes...protoze ty jsi mi to az donedavna odmital rict. ted uz mam tu odpoved aspon slibenou, tak si na ni rad pockam :)
    HASH
    HASH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam