• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: ook :) dík
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: je to schvalne, pomerne casto clovek poslal sve spravne heslo nekomu s jen lehce odlisnym nickem. a to ani nemluvim o tom, co chodilo do moji posty :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    pokud někdo při přihlašování zadá špatné heslo, už nechodí upozornění - je to bug, feature, nebo jsem to někde omylem vypnul?
    VANEK
    VANEK --- ---
    GREATDRAKE: Bannerová slepota, no. (Bodejž by tam radši jméno majitele bylo textově!)
    TUILE
    TUILE --- ---
    hepy brzdej tori

    at te nesuzujou vypadky a, prosim pekne, uz se netetuj. ty obrazky co se vsude za posledni dva roky vynorili, no to je hruza!
    a dekuju, ze ses (ac tak mlada) skvela sekretarka.

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NASA: nazev nech, mne to nevadi. to byla spis poznamka k tomu hledani, pac jsem nedavno hledal cokoli, co souvisi s "wc" a neslo to..
    NASA
    NASA --- ---
    VECTOR: kdyz das hledat "zajimave linky" tak to najde, je to v zahlavi i na nastence, ale muzu to predelat, nechavam ten nazev z nostalgie
    HASH
    HASH --- ---
    Nevim jestli jsem si toho jenom drive nevsiml, ale IM bar vlevo dole rulluje...
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    VANEK: a podívat se o řádek níž pod majitele diskuze do záhlaví u nich nefunguje ?
    VANEK
    VANEK --- ---
    Rozlišování na odborné diskuse atd. bylo už zavrženo do té míry, že ten stupeň ani není nikde vidět?
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: mam pocit, ze tohle nepujde. prohledava se vic veci soucasne (nazev, nastenka/zahlavi, prispevky) a byl by problem nastavit pro kazde jiny pocet znaku.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Mno a nešlo by v názvech klubů hledat i bez indexu? Aspoň v prémiovce? ;-) Kolik jich teď je?
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: ale je tu pres to stare klientske rozhrani, takze opravdu netusim, co presne tu dela. tam je jen informace o pratelich, nove poste a novych prispevcich (nesleduje ale zadne kluby). dost mozna jen sleduje aktivitu nekterych lidi, nic jineho me nenapada.
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: nevim
    KEJML
    KEJML --- ---
    BOFO: Já to pochopil, ale problém je podle mě stejný.Potíž je v inicializaci samotnýho real time systému, ta způsobuje potíže. Pak už je jedno, co se přes něj posílá....
    BOFO
    BOFO --- ---
    KEJML: Spatne sem se vyjadril - slo mi o upozorneni na novou zpravu v POSTE, diskuzi si aktualizovat neni zas tak casove narocny ale v poste to byla super f-ce.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: no, pozadat majitele podobne pojmenovanych klubu, at je prejmenuji. mezera je proste delici znak mezi slovy, s tim se nic delat neda.

    cim min pismen to hleda, tim vetsi index a pomalejsi hledani. tri pismena mi prijdou byt jako rozumny kompromis.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Proc se nedaji hledat diskuze podle slov citajicich treba dve pismena? pripadne, pokud se snazim najit klub zajimave linky a nemam ho nahodou v historii/bookmarcich, taky ho nenajdu, protoze hledany string je moc kratky, i kdyz tam napisu "z a j i m a v e".
    Neslo by to nejak osetrit?
    BOFO
    BOFO --- ---
    NYX: chapu tvoje duvody ale RT posta - alespon upozorneni at clovek nemusi porad aktualizovat byla hodne dobra funkce. Nedalo by se zprovoznit alespon nejake torzo i v normalni verzi nyxu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam