• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KULA: asi sis to musel vypnout v nastaveni. nebo pouzivas IE7 :)
    KULA
    KULA --- ---
    ahoj, nevím, jestli je to moji šikovností ale nějak jsem přišel o uživatelský list v poště. Mám čiště jen řádky s poštou, levý panel zmizel. Je to systémové, nebo je to mnou?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NIXIMOR: co naloží, veze... :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo. Pokud problem pretrvava delsi dobu, poslete na nyx@nyx.cz popis, jak ho reprodukovat.

    prave ted, navic nyx jede jak s hnojem.
    NYX
    NYX --- ---
    stejne je tam problem, ze po 14 dnech clovek vypadne ze statistik a zase se mu to na te uvodni strance ukaze
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ALCATOR: Co takhle proste vlezt do klubu novinky?
    [ nyx :: novinky v systemu ]
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Šlo by aktualitám přidat nějaký příznak "doba platnosti", aby na home nevisela už měsíc aktualita o tom, že nyx nějaký čas nejel? Jednak to působí docela blbě, jednak to lidi mate.

    Určitě existují důležitější zprávy, které by tam patřily (kór, když to zabírá polovinu stránky)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    U me se to nestava, ale treba mam zamrzlej pocitac :)
    NYX
    NYX --- ---
    pokud by se treba chtelo nekomu poradne testovat, tak smele do toho...idealne nejaky presny postup, jak to na 100% zreprodukovat, jestli se to deje jak na http, tak https (tam urcite jo) a tak, tak dejte vedet...
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: a ja si naivne myslel, ze to je jenom nejakej bug opery
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: tak ja fakt nevim, at to ted testuju jak chci, nedari se mi to proste cilene zreprodukovat...a pritom vim, ze to blbne, mam s tim problemy kazdou chvili.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: vim o tom, blbne to obecne trochu vic, jen ted nemam moc cas to resit.
    TUILE
    TUILE --- ---
    pokud mam otevrenejch vic tabu, prijde mi od nekoho posta (vsude se to rozblika) a ja zrovna odpovidam v jednom tabu v poste nekomu, tak po odeslani (a tudiz i precteni ty zpravy) mi stale blika nove prichozi posta v ostatnich otevrenych tabech.

    (ech doufam, ze sem to zvladla preinterpretovat tak, aby to bylo srozumitelny)

    do kudlanky?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KOMPAS: Otrava? To je prasarna nejvysiho kalibru, v takove tabulce se uz nikdy nikdo nevyzna.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    TRAGED: Taky se to da udelat tak, ze se cela tabulka slepi tag na tag k sobe do jedineho radku, coz je pekna otrava. :/
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TRAGED: nice work
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOM_HOST: Uz neni, prdelal jsem to to. Vypnul auto BR a vsedem doplinl BR na konce radku. Pokud to teda zas nekdo nerozhodil
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TRAGED: tak jako v nintendo klubu kde je pulmetrova mezera ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Poku je na nastence zaskrtnuto "převést nové řádky na <br>" a zaroven nastenka obsahuje tabulku, je tato od br-ovana o pocet radky v tabulce dolu.
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: kazdopadne dik a asi me smazte:]
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: ajo:] tak tohle sem fakt prehlid:]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam