• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOC256: Tak si uprav css, ať tě to udeří červeným tučným blikajícím fontem v místech, kde máš zorné pole. osobně mi je příjemné, že to neobtěžuje a když chci odpovědět, tak se na nové reakce kouknu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARALD:
    to jsme psal ze si toho nevsimnu a bohuzel nevsimam a ne a ne se donutit si to kontrolovat kdyz to je mimo bezny zorny uhel nekde hodne mimo :(
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOC256: Ten nápis "X reply" , kde X je počet odpovědí, u příspěvku ti nestačí? Když na něj najedeš myší, tak se ti reakce i zobrazí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    pokud mi dole vyskoci okynko s upozornenim ze na me nekdo reagoval a ja na to kliknu tak vidim jako nejnovejsi prave jen tuto reakci... a pak je dost blbe kdyz odpovim a vidim ze uz nekdo stejne odpovedel predemnou...

    samozrejme vim ze:
    - mohu tento trapny prispevek smazat
    - ze u toho prispevku se titerne nahore v pravo zobrazuje pocet reakci na tento komentar
    - ze mohu udelat reloat celeho auditka

    ale:
    - nebylo by lepsi tento post zvyraznit a zobrazit i prispevky nad nim, pripadne jen ikony lidi ze reagovali?
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Tak vyřešeno, pomohlo odinstalování doplňků, smazání kompletní cache, cookies apod. a po restartu chrome už to funguje. Problém byl u mne a omlouvám se, že jsem zbytečně plašil.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: už jsem dosáhl změny - tentokrát je ten box úplně nahoře a překrývá i reklamu. UFO.
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: jako i pokud tam z nejakeho duvodu ten div#reklama lita, tak ma byt pruhledny...navic by teda litat nikam nemel, takze opravdu netusim, proc to.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: ok, budu tedy ještě zkoušet u sebe a doplňky nejen vypnu, ale úplně odinstaluju apod. Přinejhorším obětuju černého kohouta.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: dokud jsem nahoře, reklama je v daném boxu, jakmile začnu skrolovat, reklama spořádaně odroluje nahoru společně s obsahem, jen box zůstane furt na stejném místě.
    NYX
    NYX --- ---
    tak tohle uz vazne netusim...
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: ted jsem to zkusil a vsechno ok. a to se ti nikde nezobrazuje ta reklama jako takova? jen ten bily box?
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    STARE_CASY: ještě přidávám ukázku případu, kdy je tam reklama:



    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Mám teď problém v chrome, že se mi stále zobrazuje bílý box pro reklamu na pevném místě, tj. ať už skroluju jakkoli, zůstává pár pixelů pod horním okrajem okna a překrývá obsah. Pokud je na stránce i reklama, tak z toho boxu ujede nahoru a zůstane jen bílá cenzura. Viz přiložený obrázek.

    Zkoušel jsem vypínal doplňky, mazat cache a další obvyklá woo-doo s prohlížečem, leč marně. Setkal jste se s tím na chrome ještě někdo, prosím?

    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: hodne exaktni udaj
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: nahore "temata" a nasleduj instrukce tykajici se zakladani klubu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jsme pro vypnuti. fakt me nezajima cislo kolik kdo tam dal obrazku nebo linku...
    SEZI
    SEZI --- ---
    NYX: chtěl jsem využít feature firefoxu "open selected links in new tabs" k otevření víc diskuzí v tabech, ale koukám, že i kdybych mohl vypnout ty odkazy za "NEW", tak mi tam může zůstat odkaz na změněnou home (takové to [H]), takže asi fakt ten skin nebo gm. díky.
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: vypnout nejde, leda custom skinem.
    SEZI
    SEZI --- ---
    pomožte mi - v bookmarks ty linky za počtem nových příspěvků u každé diskuze (NEW 10 / I5 / L3) - to je feature prémiovky, ale můžu si to někde v settings vypnout (tj. mít tam jen "NEW 10")?
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: ze je na nyxu mene nez tri mesice
    HASH
    HASH --- ---
    TUILE: taky se muzes drbat levou rukou na pravym uchu, jestli mi rozumis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam