• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATALERR1
    FATALERR1 --- ---
    NYX: co je opera?:D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Tak Operu nezminoval, ale skutecne to v ni dela :) Ale nejen na nyxu, dela to na spouste webu, kdyz clovek neoznaci presne ten text, ktery chce, tak do toho nasype klidne taby apod. :) Holt i nejlepsi prohlizec na svete ma svoje mouchy! :)
    NYX
    NYX --- ---
    VIXLE: vzhledem k pouzivanemu prohlizeci by to mela byt prvni vec, ktera te napadne ;-]

    ale nebudu Operu radsi jmenovat, abych nebyl obvinen, ze jsem si na ni (samozrejme bezduvodne) zasedl :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    VIXLE: Jaka to byla chyba? Me to posledni dobou dela taky. :(
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    NYX: aha tak sorry, chyba na mem prijimaci.. to me nejak nenapadlo
    NYX
    NYX --- ---
    VIXLE: delas neco spatne
    NYX
    NYX --- ---
    NYX --- --- 17:51:17 24.4.2011
    t
    e
    s
    t
    NYX
    NYX --- ---
    t
    e
    s
    t
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    proc kdyz kopcim viceradkovej prispevek se pred kazdym radkem objevi mezera (krome prvniho, a krome odkazu co sem tak vykoukal), ma to nejaky opodstatneni? driv to nedelalo, ne ze by byl problem to umazat ale bez nich by to bylo pohodlnejsi..
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    ZUZAK: jojo, to jsem si všimla.. že když mam víc nepřetenejch.. tak se zobrazej všechny.. no nic. šlo mi o to. přednastavit to ve vlastním foru..takže asi nic. dík.) .. to jednorázovy. je na houby.
    NYX
    NYX --- ---
    TYKVE: v premiove verzi si to muzes nastavit pro sebe

    jinak se to ridi poctem neprectenych prispevku...tj. minimalne 10, jinak pocet neprectenych +5, maximalne pak 100
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    TYKVE: každý uživatel to může nastavit jen sobě, a zjevně pouze v prémiovce. Jinde žádné takové nastavení není. To že se ti někde zobrazí víc než 10 je automatika nyxu, že když máš třeba 50 nepřečtených, tak ti při vstupu zobrazí třeba 54 nebo tak nějak. Jednorázově také můžeš nastavit počet zobrazených sama sobě v klubu kde aktuálně jsi, přepsáním počtu příspěvků pod polem pro psaní.
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    ZUZAK: jo dík, tak mi tam ta desítka stejně nejde přepsat.. a navíc tohle je jenom moje nastavení? chtěla jsem to přednastavit.. těm.. co příjdou k mně.. mně se taky všude nevypisuje deset. ale nekdy sto. takže. není spíš nekde v nastavení diskuze.. děkuji.
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    prosím, kde zvýším počet příspěvků na stránce .. ve fóru... je přednastaveno deset. potřebovala bych ve vlastním foru víc.. dík.
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: rucne. nebo si zapni v nastaveni wysiwyg editor a vytvor si ten kod treba v bloku a na home jen zkopiruj (na nastenkach ten editor neni, protoze se muze stat, ze to stridave edituje nekdo s editorem zapnutym a vypnutym a delalo by to asi bordel)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz - existuje nejaky template pro tvorbu tabulek na NYXu, treba pro nastenky? Nebo je treba to psat hezky rucne v HTML?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a dokonce primo i priklad s tim PHP...
    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1181
    NYX
    NYX --- ---
    ono to snad i je nekde v kudlance, ja to nekdy snad predelam, aby se to chovalo stejne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no to stejnak nemeni nic na tom, ze tech TOP5 mi v 90% neukazuje to co chci a naopak pri rozkliku ten nejvetsi teplomer je spravne...

    Co s tim?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tech prvnich pet vysledku pouziva trochu jednodussi hledani...to celkove hledani bere v potaz vic veci, takze treba i ruzni lide maji tu ukazovanou relevanci ruznou (treba ja to nemam u php+mysql nejvyssi)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam