• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: přesně tak. možnost mít dva feedy pro sledované i účastním se by byla super..
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: mam pocit, ze to tam mozna dava i jen sledovane akce. ale nejsem si tim ted uplne jisty.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: To by slo, pokud bych se jich zucasnil, ale to ja nevim :) Zkusil jsem to a hned bych vytknul tuhle udalost.
    [ Pravidelné úterní tréninky žonglování / ostatniother / 12.4.2011 / CR - Praha ]
    Vubec ten export(nyx) neni pripraveny na opakovane udalosti a v kalendari mam tak po cely leto prouzek o srazech :(

    Jinak by to asi slo. Treba by uvital nekdo dalsi, kdo na udalost nepujde jen info v kalendari.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: nestaci si do google kalendare importovat vsechny udalosti, kterych se budes ucastnit?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    bylo by mozny udelat do udalosti nejaky tlacitko kterym bych pave tu zobrazovanou udalost pridal do google kalendare ?
    TUILE
    TUILE --- ---
    STEMBUS: trziste/ moje/ upravit (inzerat, kterej ma bejt neviditenej) / odskrtnout viditelny i pro neprihlasene/ ulozit.
    (pripadne anglicky ekvivalent)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Dotaz:

    Jde nastavit aby moje inzeráty nebyly vidět mimo NYX?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NYX: aha! dík.)
    NYX
    NYX --- ---
    EUCHENIE: klikni na to [neprecteno] nebo na obalku vedle jmena
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pls kde je nápověda k pv? třeba jak smazat nepřečtenou počtu u příjemce, dřív to bylo v tom rolovacím menu..
    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: ne
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: jo, viz woodmaker, je to znamy problem.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SKAFF: opera?
    AETHER
    AETHER --- ---
    SKAFF: ne
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    neda se nahodou nejak vypnout upozorneni na odpovedi v komentarich udalosti?
    (docela me nezajima ze nekdo reaguje na muj komentar..)
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    napsal sem si sam a zabralo to... kde se vzala -1 zustane zahaleno rouskou tajemstvi a kapkou zahadna....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: ty jo ja doufal ze to jak se tam dostala ta -1 mi prave vysvetlis ty :-D
    zajimavy ale je ze kdyz vlezu do posty tak se ten stav vynuluje a ta notifikace zmizi ale hned jak vlezu nekam jinam tak je to zpatky...


    NAVARA: jsi hruby... :-(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nojo, ale kdo bude takovymu psychousovi psat... napis mu sam :p
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: jak se tam dostala ta -1? :-) melo by stacit, aby ti nekdo napsal a dostalo se to zas do plusu, pak by se to melo zase spravit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam