• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    KOC256: no to je tak aby se OT-hateri nazrali a diskuze zustala cela.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHEW_ER:
    me to takto prijde divne... ale pravda ze ja do nejakych anketnich auditek nechodim no :o)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Treba

    {flag}{type} [{query}]

    Kde
    flag: nejaky znak, kterym se vymezuje ten filtr, neco jako @ u hledani lidi, treba $
    type: typ prispevku, neco jako text|poll|poll1d|poll2d|diceroll
    query: prispevky obsahujici text, nepovinne

    Priklad by vypadal potom jako treba

    $poll - fitr na ankety
    $poll hledany vyraz - pro vyhledavani v anketach
    $text - vypise jen normalni prispevky
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Existuje/nesel by implementovat filtr podle typu prispevku? Jde mi hlavne o ankety.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Nojo, pátek :-( A částečnou omluvou mi budiž, že nejsnazší zkoušení bylo hned tady, takže jsem chodil radši napřed do minulosti, abych se nerozplácl o zeď.
    NYX
    NYX --- ---
    zkratka < a > nacita prispevky za krajnim zobrazenym, z toho se to da odvodit.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: ja prece psal, ze mas jit nejdriv do budoucnosti a teprve pak zpatky do minulosti, ne? :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Poslední kombinace, co mě nenapadla, dík. Teda, funguje to tak napůl: když si dám wu od příspěvku X (začínající teda dole X-9), zvednu řekněme na 30 a jdu do minulosti, tak dostanu X-10 nahoře až X-39 dole; návratem zpátky jsem na X-9 dole až X+20 nahoře. Ale když na začátku počítám s příslušným offsetem, tak to vyjde.

    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: no teoreticky asi muzes z wu zmenit pocet a jit pres < a pak zpatky na > a mel bys jich tam pak videt vic. zkus a dej vedet, jestli to funguje.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Jde v (neprémiovém) interfacu Nyxu zkombinovat výpis na jedné stránce určitého zadaného počtu (vyššího než 10) příspěvků od nějakého konkrétního v minulosti (jako to umožňoval třeba Lopuch kombinací parametrů num a from/to)? Když si ve formuláři změním počet, začnu stránkovat od současnosti, při kliknutí na permalink příspěvku (URL s parametrem wu) jsem zpátky na 10. Když si naopak na stránce permalinku změním číslo pro stránkování, jsem hozen na nejnovější.
    TUILE
    TUILE --- ---
    zajimavej bug.
    v prispevku [ BLOODRAT @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] odpovida autor na post pod nim, prizemz na tom postu pod nim neni vedle palecku ^
    TUILE
    TUILE --- ---
    neslo by v klubech udelat neco podobnyho jako v poste - takovou listu s tim, kdo prispival jako posledni?

    duvod: casto zpetne hledam prispevek nekoho, kdo vim, ze nedavno prispival, ale pod gaychatem dvou id se tenhle prispevek propadl nekam do neznama. presne id si nepamatuju, takze @xxx pouzit nemuzu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    mit nejake spesl pravidlo pro proflaknute sluzby? vimeo, YT, ...
    NYX
    NYX --- ---
    ZELGARIS: to zpracovat prvni tri je imho spatne reseni, ten limit je tam mimo jine proto, aby to neprekladalo treba odkazy na rapidshare apod, kde by to byl nesmysl i u prvnich tri z XX apod.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: navrhni barvu :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    a pak poznamka, nemohla by ta cervena byt v dark skinu svetlejsi? myslim tedy systemove, sam sito klidne muzu upravit, ale urcite to vadi i dalsim lidem...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Neco se rozbilo v CSS, nebot pole s reminders v poste se zacalo v systemovem tmavem skinu zobrazovat se zlutym pozadim.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NYX: No a neslo by to treba nastavit aspon na ty 3 nebo v idealnim pripade na 5?
    Nebo aspon aby prvni 3 odkazy system zpracoval a zbytek ne - ted to nezpracuje zadny :(
    BTW je mozne vlozit embed video napriklad z yt i jinym zpusobem nez takto automaticky?
    NYX
    NYX --- ---
    aby se to nesnazilo treba doplnovat title k desitkam odkazu na rapidshare apod :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZELGARIS: nesmi tam byt tech linku moc - mozna 3 a vic uz to neprevadi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam