• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: si to vyzkousej a klidne navrhni, jak to udelat jasnejsi :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    Není nějaké matoucí odpovídání na inzeráty pro lidi mimo Nyx? Vůbec nevím jak to vypadá, ale včera mi od Tori přišlo devět stejných reakcí na jeden můj inzerát s odstupem asi 20-30 sekund a pak ještě jedna asi po půl hodině. Přišlo mi to, jako by si ten člověk nebyl jistej, jestli se to odeslalo (nebo se mu dokonce zdálo, že se to neodeslalo), tak to zkoušel pořád znova....
    (Teda já vlastně ani nevím, jak ten člověk odpovídal, ale vzhledem k tomu že to přišlo od Tori, tak hádám, že to byl někdo bez registrace)
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: no bez premiovky je cela ta tabulka jeden nacachovany blok html, takze tam to prebarvovani udelat urcite nepujde. v premiovce by to asi nemel byt problem, ale nevim, jestli pak nebude matouci, ze to jednou bude tak a podruhe tak.
    V3S
    V3S --- ---
    neslo by zvyraznit pratele ve statistice klubu jako je to v komentarich?
    YAKUZA
    YAKUZA --- ---
    díky funguje:)) jak málo stačí:D
    NYX
    NYX --- ---
    tak zkus vyprazdnit cache a melo by to snad fungovat (aspon tady mi to uz funguje :))
    YAKUZA
    YAKUZA --- ---
    díky moc
    YAKUZA
    YAKUZA --- ---
    tak to netuším, nevím o žádné změně z mé strany.
    NYX
    NYX --- ---
    aha, tak asi chat nefunguje obecne v IE8...mrknu na to
    NYX
    NYX --- ---
    YAKUZA: neco jsem menil 26., ale pokud ti to nefunguje uz dva tydny, tak to musi byt nejaka zmena na tve strane.
    YAKUZA
    YAKUZA --- ---
    asi tak 14 dní mi nefunguje chat, čím to může být?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    jako tlačítko [přeskočit na nejstarší/poslední nepřečtený příspěvek]
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Zaveď skákání a můžeš to procento měřit.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KOC256: "a pokud by se u obrazku udaval atribut height" -- tohle samotny je jeste vetsi problem nez ten, kterej to ma resit...

    jediny opravdovy reseni je konecne systemove otocit poradi prispevku, ale to je bitva, kterou uz jsme jednou prohrali .)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to ne ale napriklad ja mam 90% klubu kde se obrazky uplne masivne nepastuji... a pokud by se u obrazku udaval atribut height tak to misto bude pro neho rezervovane.... a to uz by to resilo ne?

    Proste to nechces udelat a hledas duvody proc to nejde nebo je to spatne... ale zatim jsme neprisli na zadny neresitelny problem...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to stale neresi to pomale nacitani obrazku :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    1/ muze to byt na volbu
    2/ jiste muze byt podminka ze pokud se zmeni zahlavi tak se neskace :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ani ne. ja skutecne nevim, v kolika procentech pripadu lidi skutecne dolu skacou a vse poctive ctou...ja casto vlezu do klubu jen abych zjistil, ze ten flame pokracuje a jdu zase pryc :) nebo jen prectu poslednich par prispevku, protoze to je spis Q&A forum a nema smysl si procitat jiz vyresene dotazy. nebo je posloupnost zcela irelevantni (galerie apod.) a je jedno, jak to ctu. nebo jdu rovnou polozit dotaz a vlastne me vubec nezajima, co se tam doted psalo...atd.

    tj. muze byt spousta duvodu, proc to skakani muze byt naopak spatne.

    a ted me jeste napadl mozna nejdulezitejsi duvod - zmenilo se zahlavi a skokem dolu by to clovek uplne prehlednul :)

    VON_GILOTINE: ale to bude problem i s tim automatickym skakanim dolu, ne? bud se skoci hned nebo se bude cekat na naceteni obrazku a bude to skakat kdyz uz clovek bude treba scrollovat rucne a jen ho to zmate.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ked si to pretlacite, nech to je hlavne volitelne...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    taky je ten end potreba mackat xkrat za sebou nez se nactou vsechny obrazky. a to mluvime i o silnych pripojenich v kancelarich. therefore prakticke asi stejne jako nonstop skrolovani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam