• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Je nejaky problem se skiny?
    Dneska rano mi nabehl default zeleny skin a vcera vecer mi na iphonu nabehl skyn ktery pouzivam na PC misto toho iphonacneho...
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: v te mobilni verzi se prece cela stranka nenacita znovu :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    neslo by, prosim prosim, udelat, aby se pri odeslani prispevku nenacitala cela stranka znovu? Stejne, jako to napriklad je pri kliknuti na seznam novejch prispevku, kdyz uz clovek v ty diskuzi je..

    Obzvlast na mobilu je to docela otravny..:)
    Dekuju alespon za pripadnej duvod, proc by to neslo/nebo by to byl oser ;)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BAT: vypada asi takhle
    BAT
    BAT --- ---
    FATBOZZ: dik za tip. Vyzkousim to.
    (ale trochu me mrzi instalovat dalsi aplikaci, kdyz uz tam mam browser ktery by mohl uplne v klidu stacit, ale co uz..)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BAT: pokud ma androida, zkus nyxdroid
    BAT
    BAT --- ---
    Aha, ono se to tam da zvolit... nevsiml jsem si.
    Presto by bylo prijemne mit moznost pomoci napr. nejakeho parametru v url vynutit rovnou normalni login stranku (alespon v mem pripade je totiz i na mobilu paradoxne pouzitelnejsi nez ta "mobilova").
    BAT
    BAT --- ---
    Kdyz se na nyx prihlasuju z mobilu (prohlizec Webkit), tak mi to vnucuje verzi webu pro iphone/android.
    Teprve kdyz se na tu iphone/android verzi prihlasim, tak teprve po odhlaseni se mi zobrazi normalni login stranka kde se bez problemu prihlasim do normalni verze nyxu.

    Jak se zbavim toho prvniho kroku? Toho prihlasovani a odhlasovani na iphone verzi webu?
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    dík, jak jednoduchý..
    vždycky to bylo automatický tak proto mě to nenapadlo
    NYX
    NYX --- ---
    KATHRINA: tak klikni na ikonku, dej pridat do pratel a neco tam naklikej
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    NYX: ignore vyřešen, dík id kozlikk ale u id dussicka nemám žádnou možnost nastavení, mám u ní jen koment a pod čarou nic :/
    NYX
    NYX --- ---
    KATHRINA: co u nej mas presne nastavene?
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    čau

    když dám ignorovat uživatele objeví se mi v v přátelích v klubech ho vidím furt a taky mi jedno Id vůbec nejde přidat do přátel :/

    co s tím?
    JTP
    JTP --- ---
    Nevíte prosím, proč je v úvodním souvětí na přihlašovací stránce do Nyxu čárka za slovem "server"? Je to chyba, nebo je část "určený pro lidi, kteří se chtějí něco dozvědět a zároveň ostatním něco dát." rozvitý přívlastek volný?
    Myslím souvětí "Nyx.cz je komunitní server, určený pro lidi, kteří se chtějí něco dozvědět a zároveň ostatním něco dát."
    Děkuji
    HARALD
    HARALD --- ---
    MINERWA: to samozřejmě můžeš
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HARALD: jo tak proto se ty velký privátní kluby zprivatizovaly, zajímavý a dobrý vědět
    a proč bych nemohla posílat v poště starou formu pozvánky-odkaz na klub?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MINERWA: nemůžeš, pozvánky fungují jen pro ty, kteří tě mají v přátelích. :-)

    ale ať jen netrolluju. počet lidí v privátním klubu je omezen počtem někde kolem 200. takže doby, ve kterých šlo omezení privátních diskusí takto obejít jsou už dávno pryč.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MINERWA: opovaž se! :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    můžu si udělat privátní diskuzi a pozvat tam všechna id nyxu?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    obrazky, co me rozstipou

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam