• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ASYD
    ASYD --- ---
    NYX: tohle ale nema charakteristiku bugu...mas tam nastavene ze nazev auditka je unikatni? verim ze jo... pokud to bylo dodrzeno a rozdil je i treba v jedinem znaku, tak je to vporadku

    zas z nas nedelej blbce a priznej ze to neni o 'podobnem nazvu auditka co lidi mate'
    evidentne to je pouze o tom ze nemas chut cist brekot vydesenych lamicek
    NYX
    NYX --- ---
    KOSZLIK: Ja jsem naopak rad za lidi, kteri mi potencialni bugy hlasi, takze jim to vycitat nebudu. To spis lidem, kteri vytvari bordel za bug zamenitelny.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    lidi co se nedokažou srovnat se zmenama v nyxu nepatří na nyx, prostě ještě evolučně nedospěli, aby pochopili, že svět se neustále mění a to i ten virtuální
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    lidi co se nedokažou srovnat se zmenama nazvu klubu nepatří na nyx, prostě ještě evolučně nedospěli, aby pochopili, že svět se neustále mění a to i ten virtuální
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: fasisto
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Aha, no já myslel, jestli by to nešlo jen v poště, pokud ne, tak OK.

    Lidem by se to mohlo zobrazit jen jednou, pak by měli možnost zaškrtnout "Vím, o co se jedná" a víckrát by se jim to nezobrazovalo.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMINATOR: to by asi dost otravovalo vsechny, kdo mi pisi z jinych duvodu :) navic lide pisi id nyx, id tori, na mail, do plno ruznych klubu apod...tim se toho moc nevyresi nebo by to muselo skakat na X ruznych mistech :)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Nešlo by třeba nastavit, že když by někdo napsal v poště do políčka NYX, že by mu nahoře vyskočilo okno, kde by byly nejčastěji pokládané dotazy s upozorněním, ať si to dotyčný prostuduje a jestli nenajde řešení, ať teprve píše?

    Při „ztrátě“ diskuze by tam mohl být třeba tip: Zkuste si vyhledat příspěvky od ID, u něhož si pamatujete, že do klubu přispívalo.
    LALINA
    LALINA --- ---
    a teď mi prosím tebe dej řádek s názvem klubu.
    LALINA
    LALINA --- ---
    nyx:
    trocha psychologie: čím víc budeš vystupovat jako vládce a pán, protektor a garant každýho uprdnutí, čím víc budeš jako vládce vidět, tím víc za tebou budou všichni lézt s každou kravinou, stížností i zmatkem jako k tatíčku carovi a centrálnímu mozku lidstva.
    Nevyhneš se tomu tím, že budeš utužovat režim.
    Skutečně velký vládce není skoro ani vidět - potom to funguje líp.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    HARALD: Aha, tímhle NYX se to vysvětluje. Ta změna mi nepřijde šťastná, ale co se dá dělat.
    ASYD
    ASYD --- ---
    NYX: ona mozna je chyba ze ses tu jako obycejny uzivatel, ale kazdy vi ze ses zaroven admin...

    kdybys pro 'brouzdani po nyxu' (tj. uzivatelsky mod) pouzival dedikovany/anonymni ucet a pro 'administratorskou komunikaci' pouzival 'striktne administratorskeho uzivatele' ...pripadne idealne uplne jiny kanal pro lidi, kteri chteji komunikovat s adminem - ne posilanim regulernich zprav do posty jineho uzivatele
    LALINA
    LALINA --- ---
    HARALD: vidíš, není líný - a to je možná jeden z důvodů, proč se pořád vrtá i v něčem, co dobře funguje

    NYX: tak jsme se zasmáli..........
    NYX
    NYX --- ---
    // ten novy system funguje privat/neprivat, nechci tu mit dva ruzne paralelne fungujici systemy prejmenovavani, to uz by byl naprosty chaos.

    ALESH: Ale jak tohohle docilit?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ALESH: hmmmm...ale to neni marny napad...neco jako lecba sokem
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOMPAS: Pak doporučuji to sem dát i s linkem na klub, ať se Nyx může podívat, jestli je něco v nepořádku. Tedy, pokud jsi si nepřišel jen postěžovat. :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: proste to neresi ten problem. Kdyz ti prsi do baraku, tak problem nevyresis tak, ze das hrnec na podlahu. Za chvilku zacne protekat jide. Nakonec zustanes v mistonosti plne hrncu, kde se nebudes moct pohnout.

    Musis sterchu oipravit. V tomhle pripade donutit lidi at ti nepisou s banalnima dotazama do posty. Protoze jestli tohle byl ten duvod. Co az ti zacnou psat, jak muzou zmenit nazev cele diskuze?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    HARALD: To je domnívám se také, aspoň podle toho, že má nepřístupná zaškrtávátka pro standard rights.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ano pomatuju si na jeden pripad. Klub o DOOM3 se zmenil na klub o urinoterapii.
    Smeju se kdykoliv si na to vzpmenu. Myslim ze pobaveny clovek ma pro nyx vetsi hodntu nez zmateny.;]
    NYX
    NYX --- ---
    a jinak se zmenama ikonek mam obcas problem i ja, obzvlast kdyz si nekdo pujci cizi ikonku a potkavam pak oba dva.
    NYX
    NYX --- ---
    ALESH: a jak zaridim, aby mi lide tyhle dotazy nepsali do posty? to zni totiz velmi zajimave! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam