• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    KOMPAS: Old: Naturalism/Humanity Science:Víno,ženy a kognitiva:Prostě Exteroception is Self-creating:: Exams of Life
    Nové mělo mít před "Naturalism" "New" a hodilo to níže zmíněnou hlášku.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    GAISAKA: Nejlíp asi nahoď staré jméno a pokus o nové jméno, ať se nebavíme do vzduchu.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ..já vím, že pořád kveruluju, ale nešlo by
    "Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany. Podnázev je možné měnit zcela volně."
    přeložit do lidštiny?
    Já tomu vážně nerozumím, smutnej smajlík..
    Snažil sem se jméno klubu změnit z levé strany, ale asi jsem to nepochopil.
    NASA
    NASA --- ---
    takze nazev klubu je ted mozne zmenit pouze jednou?
    nemohl bys, nyxi, sem tedy hodit id tech, co si stezovali, abychom je mohli radne zlyncovat?
    a musim priznat, ze bych informaci o te zmene docela cekal spis tady - [ nyx :: novinky v systemu ] nez mezi reci v jinam klubu...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: zobrazit

    Uzivatel Nyx dnes prodava: Značková riflová trendy vestička od Madonny, Rajče Sweetie - třešňová rajčátka- nejsladší rajčátka na světě, PRO KLUKY FRAJERY~~~PARÁDNÍ SVETR~~~ADAMS-ANGLIE, TEMNĚMODRÝ KOMPLET ROMANTICKÉ ŠATY+BIKINKY, 3X TRIKO DÍVKA ++ V- 140-146 ++H@M, X-MAIL, YIGGA

    namisto

    Uzivatel Nyx dnes prodava Značková riflová trendy vestička od Madonny
    Uzivatel Nyx dnes prodava Rajče Sweetie - třešňová rajčátka- nejsladší rajčátka na světě
    Uzivatel Nyx dnes prodava PRO KLUKY FRAJERY~~~PARÁDNÍ SVETR~~~ADAMS-ANGLIE
    Uzivatel Nyx dnes prodava TEMNĚMODRÝ KOMPLET ROMANTICKÉ ŠATY+BIKINKY
    Uzivatel Nyx dnes prodava 3X TRIKO DÍVKA ++ V- 140-146 ++H@M, X-MAIL, YIGGA
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: co group_contact nad dnem a uzivatelem na uvodni strance, misto jenom dumpnuti neciho seznamu?
    NYX
    NYX --- ---
    TURBO: tohle je takovy evergreen. ja osobne jsem prave pro to davani inzeratu po jednom bez omezeni.

    po jednom protoze muze ty inzeraty pak jednotlive oznacovat za zamluvene/prodane, lip se to komentuje, linkuje apod.

    bez omezeni protoze se pak da cely ten blok inzeratu preskocit najednou - v opacnem pripade by treba kazdy den musel preskakovat par.
    TURBO
    TURBO --- ---
    NYX: prosím neplánuješ změnu ve vkládání inzerátů v tržišti? Konkrétně v omezení počtu vložených inzerátů na den a osobu a to bez závislosti na (ne)prémiovce... Vážně se mi zajídá, když si třeba nějaké slečna obměňuje šatník a na 1 inzerát připadne 1 kus oblečení, proklikávat se tím ... obecně to platí u všeho jenotnýho sortiemntu ve větším množství (mě je jedno, jestli někdy vyprazdňuje knihovnu, skříň s oblečením nebo autobazar ;)). Nechápu, proč když kupříkladu někdo prodává knihy, proč se navíc on sám moří s "co kniha to inzerát", když by pohodlně mohl vložit vše do jednoho inzerátu s přiloženým seznamem knih apod.

    Za daných okolností bych se nedivil, kdyby se spousta lidí rozhodla zdejší tržiště nevyužít. Komu by se chtělo proklikávat se X stránkami inzerátů na jedno brdo a od té samé osoby?

    A rovněž to není fér k někomu, kdo si podá inzerát a do pár minut se octne na druhé či třetí stránce jenom proto, že se někdo holt doma nudil a nabouchal 20 inzerátů naráz.

    Díky!
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: pošlu fakturu z léčení :)
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: Takova zavislost mi prijde z pohledu svobody daleko vetsi problem nez jestli muzes nebo nemuzes prejmenovat diskuzi.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: po těch 12 nebo kolika letech tady mi okovy zarostly hluboko do masa :)
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: tak utec dokud to jde :-)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: no jde o princip, nejdřív diskuze a pak to půjde dál.
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: No jestli tvuj pocit svobody posuzujes podle toho, jestli smis prejmenovat diskuzi na nyxu, tak to je smutne :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    svoboda, kdo z vás ji měl ......
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: Beres to strasne negativne. Vzdyt je to presne naopak, specialne kvuli tobe jsem prekonal lenost a udelal nejakou praci navic, abych ti necpal reseni, ktere ti nevyhovuje. Nechci tu ted nekoho urazit, ale reknete sami...kdo z vas to ma? :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: vrať mi řádek s názvama mých klubů - nejsem o nic horší než ostatní, kteří ho mají.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: zběžně
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: cetls vubec predchozi diskuzi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam