• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: to uz jsem ti tu psal, najdi si to v historii
    NYX
    NYX --- ---
    T_RAVEN: procti si to tady, poslednich par dni se tu neresilo skoro nic jineho. duvodu bylo vic.
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    mohl by me prosim nekdo odkazat nekam kde nyx osvetluje proc je zakazane menit nazev klubu? nejak se zdraham uverit ze "hromada zmatenych lidi po prejmenovani NIH" je ten duvod ....
    LALINA
    LALINA --- ---
    ESTEN: poděkuj nyxovi, je to klaun...teda bavič.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    LALINA: nevim jak ostatni, ale me tahle tvoje miniaferka celkem bavi :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: hrej si, tu máš kohouta:-]]]]
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: Tys rekla, ze navrhovane reseni ti nestaci. To jsem si vylozil tak, ze ho nechces, tak jsem napsal, ze te s nim nebudu obtezovat a tys neprotestovala.

    Ale koukam, ze v bugtrackeru uz to je, tak az priste budu delat neco v te oblasti, predelam to.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: žádnej ticket kamsi jsem nedávala s požadavkem abys mi to vypnul a stalo se to, takže nevím, proč by se to nemělo i odestát stejným způsobem.

    Nebo se snad nudíš a děláš lidem chyby naschvál, aby museli škemrat o nápravu a tys měl zábavu a co na práci?
    Myslela jsem, že seš zaneprázdněnej i tak dost..alespon to tady pořád opakuješ.
    seš jak malej.
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: aha, uz to vidim. dej to do kudlanky, mrknu na to.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: driv to tak fungovalo, ale uz to je tak pul roku co to prestalo. Ted jsem to jeste otestoval a ty posty skutecne existuji, pokud cloveka vyndam z ignore.
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: a zkousel sis ten ignore vypnout a overit, ze tam ten prispevek skutecne je? ja mam totiz pocit, ze to funguje tak, jak pozadujes, aby to fungovalo :)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Nebylo by mozne nebrat v potaz nastaveni ignore, pokud se clovek odkazuje na konkretni prispevek? Prijde mi, ze by system nemel odmitnout zobrazit post, kdyz se na nej vyslovene odkazuju (jsem na ;wu=123).

    Priklad: prijdu do diskuze a vidim nekoho odpovidat na prispevek cloveka, ktereho mam v ignore. Kliknutim na link vedouci na prispevek toho ignorovaneho se mi ale zobrazi hlaska "odkazovaný příspěvek již není v databázi".

    Tzn. rozsirit tu filtrujici podminku v pseudosql: post.author.id not in (<ignored>) or post.id = 123
    NYX
    NYX --- ---
    GAISAKA: tak ted jestli chapes, co to znamena, jak bys to napsal lidsky? :)
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: Jsem ti psal, ze si mas dat ticket do butrackeru a ja to pri pristi prilezitosti predelam, ale dozvedel jsem se akorat, ze veris, ze to pujde i bez toho. Takze zatim asi neni tva vira dost silna, kdyz se to nepredelalo.
    LALINA
    LALINA --- ---
    nyx: vrať mi řádek s názvama mých klubů
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    GAISAKA: Tak to právě nejde – název (první políčko) musíš být nějaká část stávajícího jména, například Naturalism nebo jakkoliv jinak oříznuté původní jméno. To New tam přidat nemůžeš, neboť není částí původního jména. Naopak podnázev (druhé políčko) může být libovolný, bez ohledu na původní jméno.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    KOMPAS: Old: Naturalism/Humanity Science:Víno,ženy a kognitiva:Prostě Exteroception is Self-creating:: Exams of Life
    Nové mělo mít před "Naturalism" "New" a hodilo to níže zmíněnou hlášku.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    GAISAKA: Nejlíp asi nahoď staré jméno a pokus o nové jméno, ať se nebavíme do vzduchu.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ..já vím, že pořád kveruluju, ale nešlo by
    "Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany. Podnázev je možné měnit zcela volně."
    přeložit do lidštiny?
    Já tomu vážně nerozumím, smutnej smajlík..
    Snažil sem se jméno klubu změnit z levé strany, ale asi jsem to nepochopil.
    NASA
    NASA --- ---
    takze nazev klubu je ted mozne zmenit pouze jednou?
    nemohl bys, nyxi, sem tedy hodit id tech, co si stezovali, abychom je mohli radne zlyncovat?
    a musim priznat, ze bych informaci o te zmene docela cekal spis tady - [ nyx :: novinky v systemu ] nez mezi reci v jinam klubu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam