• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a jak by takovy kratky nazev měl vypadat? "klub" "nazev" to mi přijde...trošku přitažený za vlasy :) Ale ve finále spíš to byl návrh jen na zlepšovák, podle duvody ktery jsi naspal, že te vedli k těm fixním názvům tak...mi přišlo, že se to netyka privatnich diskuzí....tak proč lpět na tom omezení i pro ně....
    ALESH
    ALESH --- ---
    STEMBUS: nebo cyberspace.cz :)
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: tak si dej kratky nazev a vsechno podstatne davej do te druhe casti, ne?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: nešlo by z toho vyndat privátní kluby? Třeba za podmínky, že už z nich nikdy nemůžou bejt kluby veřejný? Mám pár private klubů, který protože sloužej k organizování různjech akcí, se vždycky jmenujou s ohledem na to co tam řešíme (vždy pár týdnú, pokaždý rúzný lidi atd) - no a tímhle už ta možnost není...a přijde mi zbytečný vždycky zakládat novou private diskuzi....
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: jo, zvlastni vetsinou znamena rozbite :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: XFN filtr funguje, tedy mimo volby "no" pro colleague. Je to rozbite. :(
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: zvlasni :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Jak presne funguje ten filtr v people – preferences? Pokud tam vyberu v nejake vlastnosti "yes", ostatni prazdne a dam show, zobrazi se seznam lidi s danou vlastnosti. Pokud vsak vyberu v nejake kategorii "no" a ostatni prazdne, seznam je vzdy prazdny. Delam neco spatne?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: no jasne, neni to problem - spis to muze poukazovat na ne uplne vhodnej navrh databaze.. Ale ted uz asi chapu proc to tak je - ty chces aby tam byly videt i palce ktere nekdo pridal a potom smazal.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: jednodussi by bylo asi ty hlasy nemazat ale oznacovat za zrusene, cimz bych se obesel bez dalsi tabulky. ale je tohle vazne nejaky velky problem, ktery ma smysl resit? :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    kdyz uz je rec o palcich, tak se tam deje jedna vec, ktera mi prijde jako ze to je na db nejak zvlastne vyresene.
    Kdyz da nekdo necemu palec, klikne na nej znovu cimz ho odstrani a pak zase prida, je to tam pak videt 2x.
    Zrejme si ukladas kazde palcovani do nejake log tabulky z ktere se potom zobrazuje ta historie palcu.
    Nestacilo by neco jako tohle?
    SELECT v.user, v.created_on, p.title, p.text 
    FROM votes v
    INNER JOIN posts p ON p.id = v.post
    WHERE p.user = id_prihlaseneho_uzivatele
    ORDER BY v.created_on DESC
    
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jo, uz jsem nad tim premyslel, ted to funguje proste jen jako log toho, co skace do tech popupu, ale uz se k tomu neuklada nic dalsiho, podle ceho by to slo grupovat, tak to bude chtit predelat trochu vic.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: bylo by možný v notices - upozornenich seskupovat palecky ?
    Jak si to predstavuju: postnes obrazek, moc se libi a dostanes za nej bzilion palecku = bzilion radku v notices. Podle me by bylo lepsi treba mit jeden obrazek a k tomu pak palecky. Vesmes by to mohlo mit chovani jako nejaky logy .... last message was repeated 120x ( jeden radek s 120 ikonkama )
    Kdyz by ti do toho skocila nejaka dalsi zprava co dostane palecek, byl by to combo breaker :) a pak by se zase jelo stylem last message repeated x krát.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALESH: jasně že chápu, jen mě nynější název, co vypadá vlastně tak nějak oficiálně systémově zmátl.
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: Tohle XCHAOS: mi prijde jako dobry kompromis. Menit nazav by slo jen u neodbornych klubu. (kosky naprikad jsou sice vysoce odborny klub a jeho nespravne zarazeni mezi neodborne diskuze by mohlo plno lidi zmast, ale to je jen mala dan za svobodu v prejmenovavani nazvu)

    ZUZKAOU: a naposled se to jemenovalo "Ankety bez cenzury" doufam ze chapes, ze ten nazev tak zustat nemohl..
    ALESH
    ALESH --- ---
    ZUZKAOU: To je nejaka provokace? Mas dve moznosti.

    1) napis nyxovi do posty
    2) ve vyhledavani napis do prislusneho policka "ankety" a zkus prvni tri vysledky
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TARMAQ: ne - tuším že naposledy se to jmenovalo ankety nad kterými se smí slinat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    anketové auditko se přejmenovalo a nebo smazalo? Nemám ponětí, v jaké bylo kateogrii, tak se mi to nepodařilo zkontrolvat v systémovém klubu (zkoušela jsem různé a životní styl)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam