• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    OMI
    OMI --- ---
    OMI: Vlastně zbytečně složitý: bohatě by stačilo počitadlo.
    Při 1900 by zčervenalo.
    Je dnes nějaká jednoduchá možnost vidět, kolik mám mailů v poště?
    NYX
    NYX --- ---
    COMMANDER: klikni bud na to [neprecteno] nebo na obalku vlevo vedle nicku, vyber zpravu a dej smazat u prijemce
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    sorry jestli jsem OT,
    ale prosím o radu, JAK smazat odeslanou poštu IDčku, který si jí ještě nepřečetl? Prémiovku samozřejmě mám. Jeslti OT, klidně pošta. DÍKY
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KLA: skvělý! paráda...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Proc se zmena v pojmenovani klubu neobjevila v novinkach?

    Ale k praxi - kdyz mam klub s nazvem kratsim nez pet pismen, tak je naprosto nemozne ho prejmenovat. neslo by to nejak vyresit?
    TETREV
    TETREV --- ---
    RAINBOF: takovej tam je, napravo nahoře v poště máš tlačítko "přehled/statistics"
    KLA
    KLA --- ---
    RAINBOF: to by chtělo přímo nástroj smazat Rebornu. A ne, ignore není dostatečný způsob :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: no mě to udělalo 3 zálohy za sebou... docela by se mi hodil nástroj kde bych mohl smazat "vše od reborny" a pod.
    OMI
    OMI --- ---
    Dosáhl jsem opět 2.000 psotů v poště a udělala se mi automatická záloha... a už je v poště nemám.
    Ale já bych spíš dal přednost tomu, kdybych si poštu promazal a měl ty důležité věci pěkně při ruce.

    Cokdyby při přiblížení k odmazávací hranici Tori napsala varování?
    Ještě před samotným smazáním?
    NYX
    NYX --- ---
    WAMP_ELF: to je spis napoveda, jestli clovek nahodou nezaklada duplicitu. jak pro tebe, tak pro spravce kategorii. ty spriznene se pak pocitaji na jinem principu.

    pokud chces doplnit podobne kluby sam, dej odkazy na nastenku nebo do zahlavi.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ohledně zakládání diskuze-
    proč si člověk nemůže vybrat podobné kluby sám? Ty co mi tam doplní systém, například u mé čerstvě zažádané diskuze, tak můžou být naprosto mimo...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STEMBUS: stemboakce - u sesti sudu
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: neco z toho se tyka i jich, ale hlavne aby tu neexistovaly dva ruzne paralelne fungujici systemy, coz by jen zbytecne matlo.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a jak by takovy kratky nazev měl vypadat? "klub" "nazev" to mi přijde...trošku přitažený za vlasy :) Ale ve finále spíš to byl návrh jen na zlepšovák, podle duvody ktery jsi naspal, že te vedli k těm fixním názvům tak...mi přišlo, že se to netyka privatnich diskuzí....tak proč lpět na tom omezení i pro ně....
    ALESH
    ALESH --- ---
    STEMBUS: nebo cyberspace.cz :)
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: tak si dej kratky nazev a vsechno podstatne davej do te druhe casti, ne?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: nešlo by z toho vyndat privátní kluby? Třeba za podmínky, že už z nich nikdy nemůžou bejt kluby veřejný? Mám pár private klubů, který protože sloužej k organizování různjech akcí, se vždycky jmenujou s ohledem na to co tam řešíme (vždy pár týdnú, pokaždý rúzný lidi atd) - no a tímhle už ta možnost není...a přijde mi zbytečný vždycky zakládat novou private diskuzi....
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: jo, zvlastni vetsinou znamena rozbite :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: XFN filtr funguje, tedy mimo volby "no" pro colleague. Je to rozbite. :(
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: zvlasni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam