• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    WAMP_ELF: to je spis napoveda, jestli clovek nahodou nezaklada duplicitu. jak pro tebe, tak pro spravce kategorii. ty spriznene se pak pocitaji na jinem principu.

    pokud chces doplnit podobne kluby sam, dej odkazy na nastenku nebo do zahlavi.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ohledně zakládání diskuze-
    proč si člověk nemůže vybrat podobné kluby sám? Ty co mi tam doplní systém, například u mé čerstvě zažádané diskuze, tak můžou být naprosto mimo...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STEMBUS: stemboakce - u sesti sudu
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: neco z toho se tyka i jich, ale hlavne aby tu neexistovaly dva ruzne paralelne fungujici systemy, coz by jen zbytecne matlo.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a jak by takovy kratky nazev měl vypadat? "klub" "nazev" to mi přijde...trošku přitažený za vlasy :) Ale ve finále spíš to byl návrh jen na zlepšovák, podle duvody ktery jsi naspal, že te vedli k těm fixním názvům tak...mi přišlo, že se to netyka privatnich diskuzí....tak proč lpět na tom omezení i pro ně....
    ALESH
    ALESH --- ---
    STEMBUS: nebo cyberspace.cz :)
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: tak si dej kratky nazev a vsechno podstatne davej do te druhe casti, ne?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: nešlo by z toho vyndat privátní kluby? Třeba za podmínky, že už z nich nikdy nemůžou bejt kluby veřejný? Mám pár private klubů, který protože sloužej k organizování různjech akcí, se vždycky jmenujou s ohledem na to co tam řešíme (vždy pár týdnú, pokaždý rúzný lidi atd) - no a tímhle už ta možnost není...a přijde mi zbytečný vždycky zakládat novou private diskuzi....
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: jo, zvlastni vetsinou znamena rozbite :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: XFN filtr funguje, tedy mimo volby "no" pro colleague. Je to rozbite. :(
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: zvlasni :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Jak presne funguje ten filtr v people – preferences? Pokud tam vyberu v nejake vlastnosti "yes", ostatni prazdne a dam show, zobrazi se seznam lidi s danou vlastnosti. Pokud vsak vyberu v nejake kategorii "no" a ostatni prazdne, seznam je vzdy prazdny. Delam neco spatne?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: no jasne, neni to problem - spis to muze poukazovat na ne uplne vhodnej navrh databaze.. Ale ted uz asi chapu proc to tak je - ty chces aby tam byly videt i palce ktere nekdo pridal a potom smazal.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: jednodussi by bylo asi ty hlasy nemazat ale oznacovat za zrusene, cimz bych se obesel bez dalsi tabulky. ale je tohle vazne nejaky velky problem, ktery ma smysl resit? :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    kdyz uz je rec o palcich, tak se tam deje jedna vec, ktera mi prijde jako ze to je na db nejak zvlastne vyresene.
    Kdyz da nekdo necemu palec, klikne na nej znovu cimz ho odstrani a pak zase prida, je to tam pak videt 2x.
    Zrejme si ukladas kazde palcovani do nejake log tabulky z ktere se potom zobrazuje ta historie palcu.
    Nestacilo by neco jako tohle?
    SELECT v.user, v.created_on, p.title, p.text 
    FROM votes v
    INNER JOIN posts p ON p.id = v.post
    WHERE p.user = id_prihlaseneho_uzivatele
    ORDER BY v.created_on DESC
    
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jo, uz jsem nad tim premyslel, ted to funguje proste jen jako log toho, co skace do tech popupu, ale uz se k tomu neuklada nic dalsiho, podle ceho by to slo grupovat, tak to bude chtit predelat trochu vic.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: bylo by možný v notices - upozornenich seskupovat palecky ?
    Jak si to predstavuju: postnes obrazek, moc se libi a dostanes za nej bzilion palecku = bzilion radku v notices. Podle me by bylo lepsi treba mit jeden obrazek a k tomu pak palecky. Vesmes by to mohlo mit chovani jako nejaky logy .... last message was repeated 120x ( jeden radek s 120 ikonkama )
    Kdyz by ti do toho skocila nejaka dalsi zprava co dostane palecek, byl by to combo breaker :) a pak by se zase jelo stylem last message repeated x krát.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALESH: jasně že chápu, jen mě nynější název, co vypadá vlastně tak nějak oficiálně systémově zmátl.
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: Tohle XCHAOS: mi prijde jako dobry kompromis. Menit nazav by slo jen u neodbornych klubu. (kosky naprikad jsou sice vysoce odborny klub a jeho nespravne zarazeni mezi neodborne diskuze by mohlo plno lidi zmast, ale to je jen mala dan za svobodu v prejmenovavani nazvu)

    ZUZKAOU: a naposled se to jemenovalo "Ankety bez cenzury" doufam ze chapes, ze ten nazev tak zustat nemohl..
    ALESH
    ALESH --- ---
    ZUZKAOU: To je nejaka provokace? Mas dve moznosti.

    1) napis nyxovi do posty
    2) ve vyhledavani napis do prislusneho policka "ankety" a zkus prvni tri vysledky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam