• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: idealne hned nekde pod polozkou na ikonce. - to bych uvítal taky :)
    OMI
    OMI --- ---
    Líbila by se mi funkce "skrytá poznámka k uživateli".
    Něco jako FriendList, ale neveřejný, skrytý.
    Já mám krátkou paměť a když si po pár letech potřebuju vzpomenout, co to sakra bylo za člověka... musím to mít v nějakém poznámkovníku bokem, což je dost nepraktické,
    lepší by bylo vidět "osobní neveřejnou poznámku" v jeho infu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    FIN: bóže, to je ale skutečně kreténskej komentář.

    [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    FIN
    FIN --- ---
    FIN: ještě bych to - i když velice těžko - chápal u odborných témat, ovšem u soukromých klubů je to píčovina na n-tou.
    FIN
    FIN --- ---
    ad "nově nelze změnit název klubu"

    bóže, to je ale skutečně kreténskej nápad, asi vůbec nejblbější, co jsem za dobu vývoje nyxu zaznamenal, alespoň z praktického hlediska. gratuluji.
    OMI
    OMI --- ---
    TARMAQ: pro inspiraci jsem kouknul k sousedům,
    cyber: 0+10/1036
    Okoun: Nejnovější Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 Starší Nejstarší
    ...chtěl jsem mrknout ještě na HofyLand, ale musel bych pak vysvětit browser.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    OMI: ja si "kolikátý mail je zobrazen z kolika" vylozil jako ze vedle kazdeho mailu ma byt neco jako "123/1234".
    Na konci stranky by ta informace samozrejme tolik nevadila ;]
    OMI
    OMI --- ---
    TARMAQ: tož jasně, není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, někomu těch pět čísel pod patnácti rámečky zkazí den.
    Tak tedy zpět -- navrhuji, aby Tori řekla, že ještě pár mailů a bude odmazávat.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    OMI: a nam ostatnim, co o to nestojime, by to snizovalo uzivatelskou privetivost ;]
    OMI
    OMI --- ---
    KOMPAS: ...hezkýýý... Když jsem to před lety prolejzal, ještě jsem to tam neviděl. Jo, tohle je pěkná věc.
    Ale stejně -- bylo by něco proti něčemu, kdyby se přímo na stránce mailů objevovalo kolikátý mail je zobrazen z kolika?
    Pár číslíček, jeden rámeček...
    ...a nám, BFU, to ušetří překvapení.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OMI: mail – statistics – mail count – - TOTAL -
    OMI
    OMI --- ---
    OMI: Vlastně zbytečně složitý: bohatě by stačilo počitadlo.
    Při 1900 by zčervenalo.
    Je dnes nějaká jednoduchá možnost vidět, kolik mám mailů v poště?
    NYX
    NYX --- ---
    COMMANDER: klikni bud na to [neprecteno] nebo na obalku vlevo vedle nicku, vyber zpravu a dej smazat u prijemce
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    sorry jestli jsem OT,
    ale prosím o radu, JAK smazat odeslanou poštu IDčku, který si jí ještě nepřečetl? Prémiovku samozřejmě mám. Jeslti OT, klidně pošta. DÍKY
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KLA: skvělý! paráda...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Proc se zmena v pojmenovani klubu neobjevila v novinkach?

    Ale k praxi - kdyz mam klub s nazvem kratsim nez pet pismen, tak je naprosto nemozne ho prejmenovat. neslo by to nejak vyresit?
    TETREV
    TETREV --- ---
    RAINBOF: takovej tam je, napravo nahoře v poště máš tlačítko "přehled/statistics"
    KLA
    KLA --- ---
    RAINBOF: to by chtělo přímo nástroj smazat Rebornu. A ne, ignore není dostatečný způsob :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: no mě to udělalo 3 zálohy za sebou... docela by se mi hodil nástroj kde bych mohl smazat "vše od reborny" a pod.
    OMI
    OMI --- ---
    Dosáhl jsem opět 2.000 psotů v poště a udělala se mi automatická záloha... a už je v poště nemám.
    Ale já bych spíš dal přednost tomu, kdybych si poštu promazal a měl ty důležité věci pěkně při ruce.

    Cokdyby při přiblížení k odmazávací hranici Tori napsala varování?
    Ještě před samotným smazáním?
    NYX
    NYX --- ---
    WAMP_ELF: to je spis napoveda, jestli clovek nahodou nezaklada duplicitu. jak pro tebe, tak pro spravce kategorii. ty spriznene se pak pocitaji na jinem principu.

    pokud chces doplnit podobne kluby sam, dej odkazy na nastenku nebo do zahlavi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam