• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Klidne si kurvuj jak chces, mne to kupodivu klidnym stale nechava... ;-)

    Podle vseho to nezbytne je, vzhledme k tomu, ze Nyx rekl, ze to tak chce - co presne Ti na tom neni jasneho?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOC256: to je úplne v poriadku, že to nechápeš, veď s tebou o tom ani diskutovať nepotrebujem.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: kurva ale už, začínaš ma trochu vytáčať, lebo evidentne nečítaš debatu, kým sa do nej zapojíš.

    Tak ešte raz a už naozaj posledný krát.

    Niektoré privátne kluby, ktoré vlastním, existujú už roky a organizovaná aktivita sa v nich mení pomerne často, rovnako ako aj zloženie tej malej skupiny ľudí. Samozrejme, môžem pri každej zmene klub zmazať, vytvoriť nový s novým názvom a ručne doňho popozývať príslušných ľudí, ale je to zbytočný a nepotrebný opruz, ktorý nevyvažuje žiadne pozorovateľné pozitívum. Preto sa snažím dopátrať toho, či je tento systém pre privátne kluby naozaj nevyhnutný.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN:
    myslim ze kdyz napises NYovi do posty tak ti jednorazove to jmeno zmeni...

    Toto: "A aké vlastnosti má mať privátny klub nešpecifikujem ja, je to špecifikované existujúcim systémom, a to pomerne presne." nechapu...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOC256: to už tak nejak nemôžem, pretože nové meno musí byť súčasťou starého. Napríklad.

    A aké vlastnosti má mať privátny klub nešpecifikujem ja, je to špecifikované existujúcim systémom, a to pomerne presne.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Bud si skepticky jak chces, mas na to pravo. Ja Ti rikam, co znam i z vlastni zkusenosti jako admin...

    CLAVEN: Vzhledem k tomu, ze si privatni klub muzes velmi lehce zalozit novy, tak v tom nevidim zadnou zasadni nevyhodu, kvuli ktere bys musel vyskakovat tak jak vyskakujes...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN:
    vsimni si toho co tu pises... uz velice podrobne specifikujes jake ma mit ten privatni klub vlastnosti... coz systemove asi nejde...

    Tak si ho nazvi "Moje mega akce: " a za to si priodavej variabilni cast neasi... ;-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: presne k tomu - k recyklovaniu privátnych klubov pre veľmi obmedzenú skupinu ľudí slúžiacich k organizácii často sa meniacich aktivít.

    Čo je ostatne teba do toho, k akému účelu slúžia moje privátne kluby pre menej než 10 ľudí?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    mmmm áno? desať rokov tu bol systém voľného premenovávania klubov a zrazu to je strašný problém, bordel a vyvolávanie flamewars?

    ak dovolíš, budem k tomuto argumentu trochu skeptický.

    ad debata - nie, byť prístupný debate znamená racionálne odpovedať na to, čo sa oponent pýta. teda konkrétne dve otázky, ktoré nájdeš v príspevku [ CLAVEN @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    ostatne už na začiatku som napísal, že nebudem otravovať, kým mi Nyx nevyhovie, ale budem otravovať, kým mi uspokojivo neodpovie.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: A rad bych se zeptal jeste na neco, a to v cem konkretne te omezuje ten system prejmenovavani klubu tak, jak je udelany ted? K cemu potrebujes mit jmeno klubu kompletne menitelne, pokud ne k recyklovani klubu k jinym nez puvodnim ucelum?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Treba proto, ze cela rada diskusi je privatnich i kdyz je navstevuje velke publikum, a zmeny nazvu v nich proste akorat delaly bordel a nasledne flamewars, a druhak to, ze Nyx logicky chce system mit pokud mozno systemove cisty, s pokud mozno co nejmin vyjimkami a specialitkami, aby ten kod byl udrzovatelny - spis bych se chtel zeptat ja Tebe, co presne na tom neni jasneho?

    BTW mas za to, ze byt pristupny rozumne debate je totez, co vyhovet kazdemu pozadavku?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: lolwut? stále čakám na ten argument, čomu konkrétne to prispieva v privátnych kluboch a prečo Nyx nechce mať dva paralelné systémy v tomto, keď ich má vo všetkom ostatnom.

    ale jasné, keď sú takéto otázky a pokus o diskusiu o zmenách v systéme pre adminov "pyskovani", asi sa nedočkám.

    nebudem ani nijak zvlášť butthurt, akurát ma to dosť sklamalo, doteraz som žil desať rokov v omyle, že Nyx je prístupný rozumnej debate a že tu má feedback od adminov vysokú úroveň. no čo už, človek sa stále niečo učí.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: Vsiml sis, ze Claven nejak zahadne ztichne, kdyz nema cim podlozit svoje pyskovani? ;-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: to padlo tady: [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    Sorry, nevsim jsem si, ze resis privatni auditka - moje chyba.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: Ostatne v tom pokračujem aj preto, že ma do určitej miery fascinuje nedostatok sebareflexie, ktorú Nyx v tejto veci preukazuje - ako píšeš, drvivá väčšina reagujúcich s tou zmenou nesúhlasila a protestovala. Napriek tomu sa to nijak neriešilo ani sa neukázal žiadny zásadný prínos, ktorý by protestujúcim (a aj mne) zavrel hubu.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: nejak tam nevidím nič o súkromných kluboch, na ktoré som sa už minimálne trikrát pýtal.

    Je mi jasné, že keď ma Nyx bude ďalej ignorovať, môžem si tak maximálne nasrať a to je všetko. Ale tento klub sa volá pripomeniky užívateľov, som užívateľ a mám pripomienku. Že nebude zodpovedaná, taký už je život.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: Ale ano, resilo, a to hned po ty zmene. Viz. [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    Muzes s tim nesouhlasit (jako vsichni reagujici), muzes proti tomu protestovat (jako vsichni reagujici), ale to je tak vsechno, co s tim muzes udelat :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: nie, neriešilo.
    X ľudí sa tu na to sťažovalo, Nyx veľmi hmlisto sem tam niečo napísal a nakoniec to zmietol zo stola. Kecy o tom, že tu nechce mať dva paralelné systémy pre súkromné kluby a verejné sú zvlášť tristné, keď tu má dva paralelné systémy pre všetky ostatné aspekty verejných a súkromných klubov.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: Ono se to tu totiz resilo uz ...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: už som tak nejak pochopil, že Nyx záhadne stíchne, keď nemá čím podložiť svoje rozhodnutie, ale to nič nemení na tom, že ma zaujíma iba jeho reakcia.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam