• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    user skin :o)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ta tlacitka vidis jen na :hover, ne? a to jeste hodne prusvitna, pokud nejsi primo nad nim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ani jsem nevěděl v kolika klubech mám možnost editovat záhlaví... ale po 15ti hodinách jsem opět ve stavu, že mě to akorát začíná srát ;-) a ještě ty velké tlačítka (editovat, smazat)...
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    OK, děje se mi taková zvláštní věc (viz obrázek) -- najedu na "živý" odkaz na cizí příspěvek, objeví se náhled příspěvku, ale když na to kliknu, tak se ocitnu "jinde".

    Tuší někdo, čím to může být?

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    děkuju za návrat skrývání :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    VANEK: Ja jsem takhle spokojena, ano, sice vidim utrzek zahlavi, ale jen jeden, ne x kousku pod sebou, o to mi hlavne slo. No a na nyxdroidu nic takoveho resit nemusim. ;-)
    Takze diky, Nyxi :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    RENFRI: Bohužel, v klubech, kde člověk má práva, vidí záhlaví jen oříznuté, že aby věděl, jak to mají běžní uživatelé, a třeba v Opeře Mini (ale tam to NYX jistě s potěšením označí za fičuru ;-) se teda zobrazí celé.

    Dá se v cizím klubu nějak zjistit, na jaký počet příspěvků je nastaveno archivování?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    NYX: aha mas pravdu jedna se o klub kde mam prava. funguje ti to dobre.
    NYX
    NYX --- ---
    PROZAC: mas systemovy skin? jak to mas v nastaveni? a jedna se o kluby, kde mas pravo zahlavi upravovat?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    mě se to zahlavi furt ukazuje i kdyz jsem ve FF pomoci tools\clear receant history smazal vse cocies-cashe atd...
    KACHNICK
    KACHNICK --- ---
    NYX: Jsem na Nyxu krátce, ale to záhlaví mě zajímá :) Pro mne by optimální stav byl dát záhlaví přiměřený rozsah, neskrývat ho nikomu, a do přiměřeného rozsahu by se třeba nemuseli vejít obrázky a gify - Prostor pro nejdůležitější pravidla, případně odkaz na "výlučně možné typy vkládaných obrázků" na nástěnce.

    Pokud by to nebylo srozumitelné, dám příklad na dvou diskuzích, které sleduji. V diskuzi O RLY - every day is Caturday mi záhlaví příjde důležité celé i když by šlo třeba taky zestručnit, sama jsem se jeho skrytím "splálila o pravidla" a to zcela bezelstně. Například ale u diskuze Netradiční Kostým je záhlaví opravdu k "urolování se" přesto, že je důležité.

    Záhlaví s obrázkem, které mi přijde rozsahem umírněné a s radostí si ho klidně nechám zobrazovat celé a pořád je v této skupině VIZUALNÍ POSTŘEHY ODJINUD " -grafické a vizuální okolí- NÁS - žádný kecy! čistá galerka!"
    Tak jen má troška do mlýna.
    OSIP
    OSIP --- ---
    Nemohla by byt pro nastaveni diskuse moznost zobrazovat zahlavi i kdyz ma uzivatel v osobnim nastaveno ze jiz videna zahlavi zobrazovat nechce? Protoze napriklad pro nektera upozorneni, pravidla, kalendar akci a podobne je dulezite aby byly stale na ocich. Samozrejme ze se to da resit vlastnim resenim kdy se bude externim skriptem zahlavi neustale upravovat, napr vkladanim neviditelneho systemoveho casu, rekneme nekolikrat za vterinu.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: fungujou, akorat musis vycistit cache. jen je tam jedna vec spatne naskinovana, to opravim.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jinak, schovavaci zahlavi tak jak bylo kdysi .) tzn. default skryty, ale "on mouse hover" se zobrazi, sipicka do tmaveho skinu..

    .b.old .bc.text .home-box-wrapper {height: 1px;}
    .b.old .bc.text:before {padding: 3px; content: url(down_arrow.png);}
    .b.old .bc.text:hover .home-box-wrapper {height: auto; max-height: none;}
    .b.old .bc.text:hover:before {content: "";}
    .header-controls {display: none;}



    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ty novy skvely veci tykajici se zahlavi nefungujou v tmavym systemovym skinu..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: tak mne to je jedno jak, ale nechcem byt nuteny vidiet cast zahlavia. bud cele alebo vobec
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: no nad nejakou moznosti nahledu jsem premyslel, ale urcite ne jako mezikrok pri ukladani.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: a urobit medzikrok po ulozeni, kde by to najprv ukazalo skratene zahlavie a chcelo to odo mna potvrdenie?
    alebo sa spolahnut na to ze su spravci rozumni a vedia si zahlavie upravit tak aby vsetkym vyhovovalo a nenutit im nejake nastavenie?
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: nevim, jestli to vubec pujde. jestli uprava te nastenky zaroven neprecte klub.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: TOMAS3333. prosim, len mi povedz, ci takuto moznost pripustas/urobis, alebo tento system uz menit nebudes.
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: kdyz mi to pripomenes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam