• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TARMAQ: hahaha, prosimtě odkdy se pomlouvá někdo před očima, není ona pomluva pomluvou právě proto že je za zády? Bože můj... Neříkám, že to zabrání tomu člověku o mě mluvit když bude chtít. Jen podotýkám, že většinou to začíná myšlenkou "panebože podívejte se co ten debil zas napsal" - sejde z očí, sejde z mysli. Když chci někoho ignorovat, chci aby neměl šanci na mě jakkoli narazit, ne jen aby mi nemohl psát zprávy.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GENERIXX: aha, takze kdyz budes chtit nekoho pomlouvat, bude stacit si ho dat do ignore a ani o tom nebude vedet.. super featura..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TARMAQ: me by osobne dost vyhovovalo kdyz nekoho ignoruju aby nevidel me a porad neotravoval.. Dost, ale fakt dost by to spouste lidi pomohlo - ono totiz nejosu zasedli, ze by museli hned tvorit alterID a plytvat pozvanky aby mohli dotycneho jen tak buzerovat, ale spis se nechaji pouze vyprovokovat kdyz na nej nekde zase narazi... Imho FB reseni naprosto idealni a nejvetsi spokojenost - proste pro toho cloveka jaksi "neexistujes".

    Treba by pro premiovku slo vymyslet oboji ignore - castecny (posta) a full (komplet vcetne diskuzi, statusu, inzeratu, etc.). Opravdu verim ze by to hodne lidi vyuzilo a zklidnili by se tak tim, ze by se sami pro nekoho zneviditelnili. Imo totiz pokud si nekdo vytvori ID jen kvuli tomu aby mohl nekoho jineho opet srat, je zralej na ban toho alter ID a odebrani pozvanek jako varovani.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    WOODMAKER: IMHO blbost a ja to nechci, to ze me nekdo ignoruje prece neznamena, ze ja chci ignorovat jeho.. navic by to v mnoha klubech, ktere jsou soutezni, mohlo zpusobit znacny zmatky..
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    na facebooku se při ignoraci přestanou dva lidé vidět navzájem. Takže by mohlo být vhodné, když budu ignorovat LODBROGa, skrýt mi všechny jeho příspěvky, přestat zobrazovat jeho ikonu a přestat mi ho zobrazovat mezi lidma v poště; a taky LODBROG by mi přestal mít možnost napsat do pošty (jako bych neexistoval) a přestal by vidět ikonku u mých příspěvků a jméno u mé ikonky v palcích a podobně.

    Pak by to bylo zasvěceným jasné ... tl;
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    No já bych docela uvítal vědět, jestli daná osoba neodpovídá protože k ní moje maily nedolehly,
    nebo neodpovídá protože se stále ještě hluboce zamýšlí nad mým sdělením,
    ale až dospěje k rozhodnutí, tak odpoví...

    A stejnětak bych byl rád, aby jiným bylo jasné, které skutečnosti nevím že mi zkoušeli sdělit,
    a které vím a tiše zvažuji.
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALESH: U téhle funkce jde především o "nechci být obtěžován tvými maily".
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: u tehle funkce jde spis o to ukazat "s tebou ja se nebavim" a pak se tim pochlubit nekde verejne, takze bez te hlasky ta funkce ztraci pro spoustu lidi smysl:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: no on pravy stalker zacne vysirat tak jako tak - "uz je to tri hodiny, co sis mne nedal do pratel, proc?!"
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: no mi prijde, ze kdyz se to clovek dozvi, jen te vyrazi te otravovat jinak
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Že s tím ignorem v poště furt otravuju... Opravdu by nešlo vrátit zpátky tu hlášku, že člověka dotyčný ignoruje, a že tedy zpráva nedošla?

    Nebo to má nějaké opodstatnění, že to nejde poznat?
    CRANK
    CRANK --- ---
    NYX: Tak to asi to Ctrl+F5 :-D
    NYX
    NYX --- ---
    CRANK: nedelal
    CRANK
    CRANK --- ---
    Nyxi dělal jsi nějaké změny s těma ikonkama? Dneska se mi snad u 6ti lidí změnila jejich ikonka :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TARMAQ: Jsem myslel, ze se to samo nesubmituje - a ze tudiz tohle by se ukazalo az spolu s "unmatched tag found".
    NYX, TARMAQ: no jo no :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    PISKVOR: ten submit tam mas asi trochu navic ne? ;]
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: jeste / ;]
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ta hlaska prijde jako text (a lisi se podle jazyka), bych musel predelat (na vsech urovnich, skrz ktere to jde) abych mohl nejak smysluplne rozlisovat, ze to je zrovna tahle konkretni chyba. moc prace pro neco takoveho :)

    mohl bych to asi ukazovat pri jakekoliv chybe, k tomu bych se treba jeste nechal ukecat :)
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: jeste minimalne ! :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Nestacilo by tam hodit jen neco takoveho, a nepatlat se s tim vzadu? Stejne je ten minichat funkcni jen s JS, ne?
    <input type="checkbox" 
    onchange="document.getElementByID('smallchatinput').value=
    document.getElementById('smallchatinput').value
    .replace(/</g, '&lt;').replace(/>/g, '&gt;');
    document.getElementByID('smallchatform').submit()">
    
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR:
    myslel jsem spise v tom chatu jak vyjede hlaska... ze by v ni byl i checkbox NO-HTML ktery ny na onchange to odpalil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam