• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CLAVEN: si to tu vyfiltruj ne? :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    product tested on users, no cats or other animals were hurted during testing... :o
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Mozna se zeptam jako blbec, ale neslo ten design prehodit az kdyz bys mel vyresene i ty detaily typu filtr podle hodnoceni? :) Nebo je to tak zasadni zmena, ze to muselo bejt ASAP?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    filter v tomto novom super systéme nájdem kde?
    AETHER
    AETHER --- ---
    VACA: a co máš za skin? Jinak ve skinovém klubu se už nějaké skiny ladí, tak mrkni tam.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: ee... (ale opravdu to radeji budu mit v cestine, nez ikonku!)


    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: kde? to vyhledavaci tlacitko? tam je jen ikonka, ne?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NICK_SLAUGHTER: misto toho ted jsou ta dve editovatelna pole pod hlavnim editacnim oknem a tlacitko [Odeslat]

    NYX: btw: [Odeslat] je cesky i v anglicke verzi nyxu (ale to je k celkove rozhozenemu zahlavi asi jen nepatrny detail)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    KDE JE BUTTON VYHLEDÁVÁNÍ???
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VECTOR: Default dark mi vyhovuje, až na tuhle drobnost, takže by stačilo, abych si to poladil v css sám ;)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    TOOMIX: imho na ten druhy tu byl myslim nejaky script, ktery jsem mela (funguje mi na lapiduch) a ted tu uz nemam! kurna:o/ a netusim, kde jsem ho pro vsechny certy ziskala...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TOOMIX: viz priloha, bud pouzij http://vector.profitux.cz/nyx/dark.mini/ , nebo ti poslu do posty css jak to obejit.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Po zapracování včerejších připomínek a vyladění mě tankujou už jenom 2 věci. Občas se mi v klubech zobrazí záhlaví, ikdyž mám nastaveno vždy skrýt, a pak bych byl rád, kdyby šlo změnit alespoň vertikální velikost textarea (nebo jak to nazvat) pro psaní příspěvků, jak tomu bylo u starého vzhledu. Tam to šlo teda i horizontálně ale to nepotřebuju. Sice se mi to automaticky zvětší, když mám delší příspěvek, ale rád bych měl tu možnost si tu defaultní velikost nastavit

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Wish: slo by v rights rozsirit tu historii mazani prispevku? nebo udelat seznam lidi, ktery jsou nejvic mazany? dik
    VACA
    VACA --- ---
    já vím že jsi teď už slyšel kritiky dost, ale teď jsem to teda konečně viděl na širokým display, nemám z toho rozum, záhlaví (zábočí:) mi u některých diskuzí utíká mimo obrazovku, takže musím scrollovat doprava, pokud ho chci vidět kompletní.

    Co se týče okna pro vkládání textu nahoře, je pod ním teď obrovský prázdný místo… patřím k uživatelům, kteří mají záhlaví zobrazené pořád… Co že jsme tímto ušetřili/získali?
    Další věc teda je, že mě vlastně tak trochu štve i to, že se volně editovatelná záhlaví nikdy nezobrazují kompletní, nemám tak hned přehled o tom jestli někdo něco přidal a pod… Proč to není jako další volba v nastavení? Zobrazovat i editovatelná záhlaví komplet…

    Zároveň bych měl otázku, v této diskuzi jsi zmínil, že původního vzhledu lze dosáhnout nějakým skinem, chtěl bych se tedy zeptat, kde ho získat…?

    Ach jo, stýská se mi po starém prostředí… je to jako by mi někdo doma někdo přeorganizoval nábytek…

    osobně by mi spíš přišlo ergonomičtější mít vetší box na vkládání textu co se do šířky týče...


    ještě doplním, je sice sympatický, když už tam ten ohromnej prázdnej prostor je, že editační okno pro text do jistý míry expanduje na výšku a člověk tak vidí delší část textu co napsal, než musí začít scrollovat, ale stejně nikdy nedosáhne délky většiny propracovanějších záhlaví, takže pod ním vždycky zůstane obrovská prázdná plocha, což mě osobně irituje.

    Opticky to na mě dělá větší dojem nevyužitého prostoru, který přišel vniveč, než před tím přez-scrollovat záhlaví…
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: prozatimne kdyztak funguje reseni pres scriptlet [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    zkusim se k tomu dostat co nejdriv.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: Nyx si asi koupil neco s jablickem a jejich model "tumas a zer, jestli se ti to nelibi di do prdele luzre, nepochopils to" :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADMIX: Prý bude nový a lepší (psal to tu někde NYX, tak dvě stránky zpátky(?)); no a dočasně nebude žádný.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Proc vlastne zmizel filtr podle hodnoceni prispevku? Nebyl idealni, ale furt lepsi nez kdyz ted neni zadnej. Kurva to jsou zmeny ... uz jsem to tu psal, to neni zadna beta.nyx.cz ? Klidne ji budu pouzivat jako testovaci kralik, tyhle "neni cesta zpet" zmeny jsou otravny.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: v jaké historii? mám filtrovat něco v tomhle klubu nebo...?
    To doufám, že bude, protože tohle je strašlivej úúúúlet...8-O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam