• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    COLBEN: ne, takhle to nema vypadat, asi jeste nejaka starsi verze skinu. v klubech bez zahlavi by se to ted melo centrovat.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj, uz se to na mensim zobrazeni trosku zlepsilo, ale na full hd je to peklo, doufam, ze to takhle nezustne, je to totalni mrdka, na ktery se neda najit nic dobryho http://snag.gy/Aaa3M.jpg
    VACA
    VACA --- ---
    asi o tom víš, ale je to teď nějaký rozbouraný i v tý poště, ikona adresáta je napláclá přez seznam posledních dopisujících... (sem teď na malym)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ZAREK: jop
    VACA
    VACA --- ---
    AETHER: já používám klasický forest, mám ho už tak nějak rád :) Kouknu do klubu skinů, díky za tip.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: máš ten opravenej orange hej?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: ako vždy ASAP, ako v tom vtipe o chybovej rade Pentií... "nevadí, že je to napiču, hlavne že je to rýchlo"
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ZAREK: tak ja nie...
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: nevim jak v tvojem skinu, ale já mám pod oknem kam se píše text příspěvku ikonku lupy
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CLAVEN: si to tu vyfiltruj ne? :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    product tested on users, no cats or other animals were hurted during testing... :o
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Mozna se zeptam jako blbec, ale neslo ten design prehodit az kdyz bys mel vyresene i ty detaily typu filtr podle hodnoceni? :) Nebo je to tak zasadni zmena, ze to muselo bejt ASAP?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    filter v tomto novom super systéme nájdem kde?
    AETHER
    AETHER --- ---
    VACA: a co máš za skin? Jinak ve skinovém klubu se už nějaké skiny ladí, tak mrkni tam.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: ee... (ale opravdu to radeji budu mit v cestine, nez ikonku!)


    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: kde? to vyhledavaci tlacitko? tam je jen ikonka, ne?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NICK_SLAUGHTER: misto toho ted jsou ta dve editovatelna pole pod hlavnim editacnim oknem a tlacitko [Odeslat]

    NYX: btw: [Odeslat] je cesky i v anglicke verzi nyxu (ale to je k celkove rozhozenemu zahlavi asi jen nepatrny detail)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    KDE JE BUTTON VYHLEDÁVÁNÍ???
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VECTOR: Default dark mi vyhovuje, až na tuhle drobnost, takže by stačilo, abych si to poladil v css sám ;)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    TOOMIX: imho na ten druhy tu byl myslim nejaky script, ktery jsem mela (funguje mi na lapiduch) a ted tu uz nemam! kurna:o/ a netusim, kde jsem ho pro vsechny certy ziskala...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam