• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    a oni sami hlasi ze ti prava nemaji.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MURHAAYA: mas pravdu, u mne to taky nejde.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    Ve svem soukromem klubu nemuzu pridat prava lidem na nastenku. Zaskrtnu, dam ulozit a stranka se nacte znovu a zaskrtli nejsou
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: jj, vim o tom a mam to uz v kudlance.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nebylo tohle trochu predcasny?

    naopak je mozne vyhodit celou tu sekci tykajici se .wu-rating-filter a .wu-rating-stats, to tim padem neni a uz nebude

    (viz [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]

    Jde o to, ze .wu-rating-filter se porad jeste "ma pouzivat" u vyberu kategorii napriklad na strance Posledni / Last. (screenshot v priloze)

    NYX
    NYX --- ---
    DRASTICS: aha, takhle. to by asi nebylo problem to rozepsat u dane udalosti po rozkliknuti.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    NYX: skinem? mam zakladni dark . . . . .

    to druhy jak bylo vyhovovalo - v seznamu udalosti na uvodni strane ukazovalo kolik lidi "jde" , po rozkliku "seznam" nize a najeti na vybrany datum ukazovalo "jak ty co jdou, tak ty co se zajimaj" - slo z toho pri orgu akci neco usuzovat, treba jak bejt pripravenej na báru apod . . . . .
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotaz - proc není videt kolik mam palcu pri requestu o zalozeni diskuse? palce ostatnich zadosti vidim, ale u svoji ne.
    je to schvalne? diky
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: Zazoomované som to nemala, ale odzoomovanie (do mínusu) to fixlo.
    NYX
    NYX --- ---
    DRASTICS: razeni pod sebe bude skinem, ma se to radit vedle sebe. zajima/jde moc nevim jak v tom zobrazeni smysluplne rozlisit.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    v seznamu akci u tech, kam jdou my znamy mam kilometr sloup, pac se avatari neradej vedle sebe, ale pod sebe

    a byvalo tam videt soucet jak zucastnenych, tak co maj "zajimam se" - uz se nevrati . . . ?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    STQ: pouzivat iNyx?:) ja treba na telefonu uz nepouzivam nic jinyho, nez nyxdroid.. pohodli se absolutne neda srovnat..
    STQ
    STQ --- ---
    STQ: (a dela to i kdyz snizim rozliseni, resp sirku okna ve firefoxu)
    STQ
    STQ --- ---
    se zmenou zahlavi mi horni lista na iPhonu zacla prekrejvat postu a zmenu statusu, predtim to nedelala, neslo by s tim prosim pekne neco udelat?


    NYX
    NYX --- ---
    QUANTI: tohle ASI musi byt skinem, jinak si to neumim vysvetlit :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    QUANTI: přikládám screenshot, při scrollování se ani nehne, takže mám jeden příspěvek zpravidla nečitelný.

    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    QUIP: Ja jsem navrhoval uz davno, at nyx umi generovat xhtml. Pak pomoci xslt & css by slo udelat v podstate cokoliv.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: se obavam, ze takovy konfigurator je se soucasnym HTML kodem nyxu znacna utopie. Mozna by v nem mohlo jit menit barvy, ale co se tyce jakehokoliv rozlozeni a velikosti prvku, tak je to temer nerealny.

    Jak jsem ted opravoval Orbit, tak jsem zase bojoval s tim, ze zmenim jednu vec v zahlavi v klubu (treba jen padding nejakeho divu v nazvu klubu) a v poste se to rozhodi uplne jinak a musi se pridavat zase podminka, ktera pro postu nastavuje padding toho stejneho objektu jinak.

    Takze tolik asi k nejakemu univerzalnimu konfiguratoru vzhledu.
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: nj, nekdo by mel udelat skin s konfiguratorem, kam by si clovek naklikal co chce zmenit :)
    ale v posledni dobe je hromada "bugu" prave jen vysledek nejakeho nestandardniho nastaveni...nemam cas testovat vsechny mozne kombinace nastaveni. nejradeji bych i nejake existujici zase porusil, to vypinani ikonek (tech na tlacitkach, to druhe ma aspon nejaky smysl) napriklad.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: jo, to vypnout ikonky, nebo fixni menu taky a presto je na to zaskrtavatko v nastaveni.
    Slo mi prave o to, ze pak kvuli kazde takovehle drobnosti budou vznikat ruzne verze skinu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam