• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: Mam s tim obdobny problem (polozky v menu bez rozestupu) + to co hlasi GENERIXX.

    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: dej screenshot.
    MADIETTA: stejne jako predtim, zadat url do prislusne kolonky.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: jsi schopny zjistit proc se nenacita? v opere jsem to testoval a slape mi to ok, tj. nemel by to byt obecny problem.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    muzu se zeptat ta obrovska mezera mezi posledni a napoveda je naschval? Ze to mam proste vse nahnacany vlevo.
    Pouzivam skin defaultni.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: a jak si teda můžu nahrát "nesystémový skin", nějak to v těch možnostech nevidím.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Vypadá to pěkně - ale šlo by vydat nějaké varování ještě před změnami typu "vyresetujeme všem nastavení"? Takhle to skoro vypadalo, že se mi hrabe v nastavení někdo, kdo nemá. A ani v jednom systémovém skinu nevidím hlasovací/připomínkovací/mazací čudlíky - z CSS to vypadá, že se mi nenačítá font "entypo" (a lokálně ho nemám). Opera 12.14, Linux x64
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    rád bych poprosil o upravení pohybu tabulátoru, aby skákal z okna příspěvku na tlačítko odeslat, pak náhled, pak do obou políček Příspěvky od a obsahující text a až pak na tlačítko pro hledání.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: ve skinu dark jsou veskera dropdown menu stylem svetle seda na bile - celkem to rusi a prijde mi, ze se obecne stalo veskere pismo v diskuzich - viz bile - kontrastni. Trochu nestastne to zanika/pali do oci...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: to je hezky, sice jsi upozornil na betu, ale nedal si zadnou prilezitost nahravat nekam a testovat scss.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    skin si clovek najde..ale co tam vsude dela ta zbytecna spousta volnyho prostoru? napr. ve sledovanych?:))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    tak a ted to tu zacne... vlna stiznosti „kam se podel muj skin!?“ =)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    To je nejakej trest, aktivovat vsem natvrdo zelenej skin?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Jsem opet obeti designoveho experimentu? :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Kam mi zmizel skin?!? Proč mám najednou zelenej hnus?!? :-o
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: tak vylozene nutny to asi neni, ale bylo by to user friendly. U nekterych akci by se to hodilo - napriklad festaky nebo cokoli kde na tom spolupracuje vic lidi a nemuseli by tak psat dycky jednomu cloveku aby tam neco zmenil, updatoval, nahodil flyer etc.. :)

    Ujeti me fakt docela prekvapilo :)
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: neplanuje, vazne by to bylo potreba?

    co se ujeti do strany tyce, fakt netusim :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: ještě jeden dotaz - feature společné editace událostí se neplánuje - něco jako upravitelná práva editace jako je tomu u diskuzí, ačkoli majite by zůstal stejný?

    jo a ještě jedna věc. Když jsem se teď v tohle poli posunovala šipkama, dojela na konec textu a stále držela šipku doprava - skoro celý nyx ujel někam doleva mimo obrazovku. Zpátky se nahodil zas když na začátku textu mačkám šipku doleva :) Ani refresh nepomohl. Když dám jinou stránku, nahodí se normálně. Když pak dám v prohlížeči zpět - vrátí se ta posunutá stránka do stejně posunutého stavu.


    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: koukam na to, opravim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: ozkoušeno v IE i v Chrome - oba Win7
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Ahoj, mám problém s událostmi. Chtěla jsem vytvořit novou a při použití šablony a následném uložení to přepsalo tu původní (jejíž šablonu jsem měla v úmyslu použít) a novou to vůbec nevytvořilo. Když jsem potom dala novou bez použití šablony, tak to fungovalo, ale osobně používám šablony poměrně dost často, takže je to celkem vopruz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam