• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: este k Sledovanym - preco su nazvy kategorii zarovnane na bok? co ta doprcic mrzelo na zarovnani nazvu kategorie na stred, ktore bolo mmch. velmi funkcne ako oddelovac, ze si to musel zmenit na neprehladnu zmet textu zarovnanenho na praporek?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: myslis "in a few minutes"? :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX:

    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: jj, vim o tom, to se snazim resit prednostne.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Ale jo, betu máme a je to Dobrá Věc - ale "rozpadlá HTTPS stránka bez jakéhokoli předchozího varování, a samovolně se měnící profil" mi evokuje spíš "někdo na mě zkouší MITM útok" než "aha, Nyx nasazuje nové featury."
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: spíš třeba v systémovém dát vědět, nějaký screenshoty,... do skinovacího slušnej člověk nevleze a sem jen v případě, že se něco pokazí.

    já si skutečně chvíli myslel - než jsem přišel na to, že je to jen na nyxu - že mi někdo protlačil cosi do prohlížeče, co vyplo skiny (protože přesně tak ten současný nevýrazný vzhled působí) ve chvíli kdy jsem povolil javascripty pro zaplacení na itesco (což je samo o sobě dost zvláští aplikace, založená na CSS)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Nikde nevidím upozornění na odpovědi a plusy - realtime funkce vyskakování popupu.. Zároveň se patička nedrží na spodku screenu a tak musím scrollovat až na konec abych to naklikla...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: no tak to sorry, ale kedze o skinoch viem, s prepacenim, hovno, tak do tej diskusie nechodim... to je taky problem dat to do noviniek ako pripravovanu zmenu?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ja už fakt nemám ani chuť to písať, ale DOPIČE MUSÍŠ SA V TOM NONSTOP VŔTAŤ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: bývala to taková hodně světlá šedivá
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: no dřív se to zvýrazňovalo do velmi světlé - příspěvek, který měl 100+ byl jak pěst do oka.. zkusím někde najít nějaký starý screen, ale předtím to bylo krásně odstupňované...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: mmch. ako uzivatel by som fakt uvitala, aby sa zmienka v novinkach objavila najprv s linkom na betu a az s 1-2 dnovym oneskorenim na ostrej verzii, aby o tom bolo aspon nejake povedomie... taketo desenie uzivatelov nedoladenymi zmenami je dost nahovno... vidis, kolko tu mas pripomienok, a to us vsetko veci, ktore sa mohli odladit v beta verzii keby o nadchadzajucich zmenach boli uzivatelia informovani (napriklad ti, ktorych to zaujima a preto sleduju novinky)
    ZRK
    ZRK --- ---
    NAVARA: Zrovna si říkám...že se ze mě stává asi slušná konzerva. Tyhle změny věcí, na který jsem leta zvyklá, mi fakt nedělají dobře :/
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: vzdyt pres tyden jela beta.nyx.cz, byla tu nekolikrat zminena, v klubu o skinech ohlasena a lidi ji testovali.
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: tohle bude ta stara cache.
    GENERIXX: do jake barvy se to ma zvyraznovat?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NOP: přesně tak. Příspěvek s +2 má skoro stejnou barvu jako s +15
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    to opravdu nelze tyhle změny testovat na nějakém dev.nyx.cz? na tyhle přepadovky už jsem příliš starej...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: je to děsně nevýrazný... to dělení podel počtu plusů.. rozdíl mezi 0 a +40 je asi půl odstínu :(

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam