• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    v defaultnim nokia browseru a v opera mini je misto polozek videt jen zmet oramovanych policek bez popisu. Symbian 3rd vim ze mam prehistorickej system ale na nyx jsem pres mobil chodil rad. Ted to mam jako didaktickou hru zkus policku bez valneho vysledku
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    prosim o trvalou implementaci rok stare sablony, bez zadnych zmen, nikdy
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    dobre, tak poďme viesť dialóg... tá hromada zmenšení ovládacích prvkov a mraky prázdneho priestoru okolo slúži akému prospešnému účelu?
    FIN
    FIN --- ---
    DA_NIELA: přidávám se k připomínce. zvětšuji si zobrazení kvůli krátkozrakosti, ovšem teď si chvílema připadám jak opuštěný váňa na ruské širé stepi, informace v nedohlednu...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Ono to totiž ani nebylo s předstihem, ale po několika minutách "wtf, kdo se mi hrabe v nastaveních? We are under attack, scram network NOW!!!"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR:
    no tak nejak bych toto cekal s mensim predstihem :) chvilku jsem dokonce myslel ze mam pristup do sve posty bez prihlaseni :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: [ nyx :: novinky v systemu ] I divili se všichni nečekané změně vespolek...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    to ze mi zmizel skin i z nastaveni se deje i nekomu jinemu nebo jen me?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    DA_NIELA: Naprostej souhlas. Tohle fakt nebyl nejšťastnější krok. Tohle je asi jediná změna, která mě sere natolik, že mám potřebu to ventilovat.
    FIN
    FIN --- ---
    dotaz: mám skin forest a je nastavenej nově - jak ho nastavím na starou podobu? když zůstala?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mne nejvic prudi pokles mnozstvi informace na jednotku plochy. Mezi radky mezery, kolem prispevku mezery, asi si poridim otroka, co za me bude scrollovat
    KEL
    KEL --- ---
    problemy prvniho sveta
    NYX
    NYX --- ---
    jinak jakekoliv zadosti na upravy skinu reste prosim v [ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ] , at pak nemusim psat sem i tam kdyz neco zmenim. sem prosim jen vyslovene bugy.
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: to se mi obcas stavalo i driv, pokud to nebude trvale, neresil bych to :)
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: tak uz nahravam uplne opravenou verzi, za chvili tam bude
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: alrajt, i will trust you :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ten chat je nejakej domrdanej, furt se mi tam toci kolecko a nechce zmizet, potvora :)
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: tak jsem to prozkoumal a vypada to, ze se to spravne ulozi, jen ten checkbox se z nejakeho duvodu neukazuje zaskrtnuty.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NAVARA: ted uz jedine neplanovany vypadek :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: trvalo to reálně déle :) ale pointa byla - proč nemůžeš dát den předem do systémového varování a screenshoty? podobný humbuk tu byl minule, teď to vypadalo jak útok na prohlížeč,... co dál?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam