• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TARMAQ: jj vypada to o dost lip, Ubuntu font je hodne povedenej .. ted co jsem to vypnul, tak mi vsechny stranky vyplachujou oci hnusem
    VANEK
    VANEK --- ---
    PISKVOR: To závisí na definici možného.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TARMAQ: Drtiva vetsina stranek s redefinovanymi fonty je tak vyrazne citelnejsi. Smutne, ale pravdive.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MR_DAN: jestli se ti vsechny stranky zobrazujou v Ubuntu fontu nezavisle na autorech stranek, tak to musi byt vazne nadhera!
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: ADITU a [ ADITU @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ] vyreseno. V Opere stacilo nastavit, ze pri zobrazovani v "author mode" nema zobrazovat "My style sheet" a "My fonts and colors"
    NYX
    NYX --- ---
    a moznost vypnout jen pro nektere fonty?

    pripadne pokud mas premiovku, da se to v nastaveni prepnout na ciste textove ekvivalenty.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: no jasne, po vypnuti uz se to zobrazuje spravne, jen to neni Ubuntu font ... s tim se toho asi moc nenadela, co? ten extension se bohuzel neda vypnout jen pro nektere stranky
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NYX: to jsou fonty jo? tak to asi tusim, mam v chromu extension na nahrazeni vsech fontu ve strance Ubuntu fontem ... to je ale nemile :-/
    NYX
    NYX --- ---
    MR_DAN: z nejakeho duvodu se ti nenacitaji ty web fonty...

    pust dev tools a koukni na Net tab, jestli se vubec dela request na ten font (entypo.XXX, kde XXX muze byt ttf, woff nebo neco takoveho, nejsem si jisty co presne preferuje chrome) - a delej poradny reload, at to nejde z cache, mam pocit ze v takovem pripade ho to tam vubec neukaze (zatimco jine veci ukazuje, ze jdou z cache)

    pripadne koukni na http://www.entypo.com/, jestli tam vidis vsechny ty ikonky nebo jestli je problem jen na nyxu - videt bys tam mel zhruba tohle http://i.nyx.cz/files/00/00/09/34/934111_3a4e7a664e578eb08175.png?name=entypo.png
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    hoj, mam jeden postreh - misto obrazku mam po cele strance spoustu obdelnicku (viz screenshot) ... je to nezavisle na skinu, pouzivam chrome, red hat linux

    jinak se mi novy design docela libi :-) odkazy ve sledovanych jsou takove vic roztazene, ale to je jen blbost o zvyku, tlacitka (strankovani apod) jsou fakt super
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: supr, pomohlo! diky :)
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: pridal jsem operu mini na seznam prohlizecu, kterym se vypinaji ty nove ikonky, tak snad to pomuze.
    ADITU
    ADITU --- ---
    MURHAAYA: stejny problem mam s portable Operou pod Win7. vcera to jeste jelo OK, dneska cinske znamy a ctverce. hlasila jsem to uz vedle ve Skinech.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    Kdyz jdu na nyx z Opera Mini (Android) tak odkazy v zahlavi (uvod, post, temata,...) jsou zobrazene jako ctverecky a nejake cinske znaky. Driv to nebylo. Operu mini mam docela rad, protoze zvlast v metru to slape a nacte se to za chvili.
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: neda. ale kdyz zjistis co konkretne tam dela problem, muzu to upravit.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PETGRIDUS: bude nějak možnost se vrátit k původnímu nastavení aby mi ten nyx v mobilu jel?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VANEK: Od NYXe to beru - konečně, je to jeho server, a proti novému skinu nemám žádné velké výhrady; nicméně jistě bylo možno *předem* napsat "dnes se budou měnit styly, nelekejte se, to se vám do nyxu nenabourávají čínští haxx0ři." ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Barevné schéma Forest, ať si na něj kdo chce nadává, jak chce, je super, člověk se aspoň pořád cítí jako v SAPu, ale proč se všechno muselo zmenšit a všude okolo je najednou prázdný místo, to nevím. Původní schéma bylo víc kompaktní, tomuhle chybí už jen víc místa pro reklamu.
    OTZ
    OTZ --- ---
    nebo sledovaný diskuze, jednoznačně líp se v tom jde ztratit:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam