• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    no nevim, zkošem sem to upravit jako MIMINO a nic. Mám tedy trochu jinej problém nezobrazujou se mi ikonky "hod koskou", palec nahoru a dolů, přidat do upomínek a odkaz na příspěvek. Není tam vidět nic. A pak pole co se dají rozkliknout jsou bílí. Problém bude někde v Opeře, ale kde?
    OTZ
    OTZ --- ---
    MARSELKA: na jeden klik to jde..když klikneš kolečkem místo levým tl. (opera i chrome). easy
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    jj, maka to, diky :)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    NYX: taky doufam. opera:config#Webfonts je zaple a je videt (pri hard refreshi), ze se to ten font pokousi stahnout (a tedka koukam, ze na 32bit win 7 virtualni masine mi to (na cerstve nainstalovane opere 12.14) funguje bez potizi - normalne pouzivam 64bit win 7 pro)
    NYX
    NYX --- ---
    kouknete se taky do konzole v opere, jestli tam neni nejaka chyba. ted jsem nasel zminku, ze opera nezobrazi takovy font pokud je font se stejnym jmenem nainstalovan v systemu (WTF? Opera!)...ale divil bych se, kdyby to bylo tim
    NYX
    NYX --- ---
    MIMINO: vim asi o peti lidech, co to hlasili.
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    nezobrazuji se mi ikony/obrazky na tlacitkach pokud je zapnu, resp. zobrazuji se asijske a systemove znaky, stalo se to take nekomu ?
    NYX
    NYX --- ---
    jinak taky mohou byt vypnute v opera:config#Webfonts - ale o tom by clovek asi vedel
    NYX
    NYX --- ---
    FONTAN: no, je vas kazdopadne vic s operou...a zjevne musi jit o nejake nastaveni, kdyz jinym lidem to na stejne verzi opery funguje ok. tak snad az to nekdo najde, nenecha si to pro sebe :)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    ADITU: bohuzel nic
    NYX: "bordel"
    NYX
    NYX --- ---
    Entypo - 250+ carefully crafted pictograms
    http://www.entypo.com/

    ---------

    btw: omluvte tu pomalost ted, musim pregenerovat nejake veci a chvili to trva.
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: a na webu entypa ti to slape ok?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: Doteď jsem nevěděl, že něco jako author/user mode existuje :) Vypnul jsem požadované, párkrát reloadnul, ale buď něco dělám blbě, nebo to není řešení. Nefungujou mi ikonky palečků, odkazu a připomínky, ale ikonka smazání příspěvku ano. Dole pod oknem psaní příspěvku mám html, text, anketu a 2d anketu, ale ne hod kostkou.

    Mně to teda nevadí, ty ikonky mne popravdě spíš ruší, ale hlásím to pro úplnost :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    nehlasi mi to nove prispevky u diskuzi ale dik za opraveni toho ze sem muzu pres mobil
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: v tom pripade ti nefunguje nic z entypa...cast tech ikonek (obalka, zaskrtnuti apod.) se natahne z nejakeho systemoveho fontu :) zkousel jsi to co tu zminovala aditu o par prispevku zpet?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    FONTAN: Mám operu 12.14 na Win XP a nefunguje mi zhruba půlka ikonek z Entypa. Doma na stejné opeře na Win 7 mi ale jde všechno. Black magic.
    ADITU
    ADITU --- ---
    FONTAN: jeste muzes zkusit upadte opery na 12.14
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    ADITU: tak mne ani tohle na opere 12.12 nepomohlo (ale nefunguje mi vubec ani to entypo, takze to bude neco "shnileho"). nemate nekdo jeste nejaky "opera tip"?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PEETIK: Ve skinech už se to objevilo; je tam i popis, jak si to nastavit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam