• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: a slo by to teda odstranit nebo ne? protoze mam pocit, ze to v drivejsi verzi nebylo...nebo bylo ale ne tak vyrazny (mensi pismo atd)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    COCHRAN: díky zkusím to, hrozně mě to rozhodilo, taková mazanice... teď na to koukám v chrome a vypadá to v pohodě... jak to, že FF zoomuje jen na některých stránkách? Nechápu...
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    jestli mas ff tak zkus ctrl+nula
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Já nevím, dělá mi to jen na nyxu... ten odkazovaný obrázek se zobrazí a nazvětšuje se o pár procent a tím se rozostří. Přitom to je obrázek normální velikosti...


    COCHRAN: to ani nevím, že tam je, natož že bych si to zapnul :)
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne si nejak neumim predstavit, jak by nyx mel rozmazavat obrazek na cizim serveru :)
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    SUN_VU_KUNG: nemas zaply zoom v prohlizeci?
    NYX
    NYX --- ---
    SUN_VU_KUNG: dej odkaz na prispevek
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    NYX: Tak co se děje? Mám totožný odkaz s obrázkem, který jsem si doostřil, aby byl jak břitva. Vložím ho na Hofyland, je úplně v pohodě takový, jako ho mám na harddisku. Otevřu si ho přímým odkazem v prohlížeči, taky v pohodě. Vložím to na nyx a je to rozmazané jako prase.
    NYX
    NYX --- ---
    SUN_VU_KUNG: no nyx urcite obrazky neupravuje :) obzvlast pokud je vkladas jako odkaz.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Co se stalo s vkládáním obrázků? Vložil jsem do příspěvku obrázek z odkazu a je dojebaný nějakým filtrem nebo co to je, prostě rozostřený jak přes troje brejle... Proč se ty obrázky takhle automaticky upravují?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: ok :)
    NYX
    NYX --- ---
    dneska byl nyx jednu dobu dost pomaly, tak mozna kdyz se nic nedelo...
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: tak asi klikal a klikal, no. jinak si to neumim vysvetlit :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: no hele :) a to mnohokrát

    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: ten radek je tam v podstate jen kvuli tomu checkboxu po strane.
    OTZ
    OTZ --- ---
    nechápu proč ty kategorie u sledovaných nejsou uprostřed, tučně a jinou barvou=výraznější, jako tomu bylo předtím. tohle je stejně přehledný, jako by tam nebyly vůbec.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Muzu mit jeste jednu pripominku?
    V historii je pod naposledy navštívené diskuze Jmeno diskuze. Imho naprosto zbytecny radek navic a me treba celkem rusi.
    OTZ
    OTZ --- ---
    LINKOS: totéž, opera 12.13. v chromu všechno cajk
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    no nevim, zkošem sem to upravit jako MIMINO a nic. Mám tedy trochu jinej problém nezobrazujou se mi ikonky "hod koskou", palec nahoru a dolů, přidat do upomínek a odkaz na příspěvek. Není tam vidět nic. A pak pole co se dají rozkliknout jsou bílí. Problém bude někde v Opeře, ale kde?
    OTZ
    OTZ --- ---
    MARSELKA: na jeden klik to jde..když klikneš kolečkem místo levým tl. (opera i chrome). easy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam